Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek több ami vagyok?...

Hogyan legyek több ami vagyok? Nem karrier szempontjából! Egyszerűen teljes mértékben úgy érzem, hogy semmibe néznek, szavaim egyenlőek a nullával. De miért?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja,hogy tök karakteres csaj vagyok. Kívülálló szerint én az a típus vagyok,aki mindent elér. Pedig nem így van. Van egy gyönyörű kisbabám, egy normális, de nem igazán törtető párom és vagyok én, a balek!?Sok minden bánt.

Nem tudom,hogy bele merjünk-e vágni egy családiház vásárlásába,mert ahhoz kisebb kölcsön is kell, és félek mi lesz később. Családom, azaz bátyám, szüleim negatívan nyilatkoznak az egészről, teljesen elbizonytalanítanak. Nem tudok elmenni továbbképzésre, mert senkit nem tudok megkérni,hogy vigyázzanak hetente 2 alkalommal a kicsire össz 4 órát, mindenkinek fontosabb dolga van (pl.: temetőbe menni, megírni egy levelet, más rokon sznap) Ha nem telefonálok, Ők nem veszik fel a telefont, hogy mi újság.

Már a párommal azon filózunk, hogy feladunk mindent, és valahol messsze új életet, új barátot keresünk. De basszus, ahhoz sincs merszem (merszünk), hogy ezt megtegyük. Mit lehetne tenni, hogy merjek (ünk), mivel biztassam magam, hogy ne érezzem kevésnek magam bármihez is.


2009. szept. 11. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek téged, van egy egészséges gyereked és egy társad aki melletted áll.

Kérdés: Nem vagy boldog, vagy nem érzed magad sikeresnek?

A ház vásárlás manapság eléggé rizikós dolog, a munkahelyek bizonytalansága és a havi törlesztő részlet miatt is.

A kérdésed alatti szövegből úgy vettem észre hogy a testvéred és a szüleiddel nem valami jó a viszony.

2009. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem érzem magam boldognak. Az boldogság, hogy van családom, de az már nem,hogy bármit csinálok, le vagyok degradálva. Mindig az utolsó voltam mindenben. Hárman vagyunk testvérek, én vagyok a középső. Rosszul esik,hogy nap mint nap hallom a tesóim életéből a pozitívumokat, amit Ők megtehetnek, én azért megvetést, gyerekkoromban verést kaptam. Rosszul esik, hogy a párom családja ránk sem hederít, semmit nem tudnak rólunk, pedig 15 percnyire lakunk tőlünk. MOst jön az, hogy mi miért nem nyitunk. Nyítottunk. Meghívtuk őket ebédre, karira,keresztelőre és semmi. Össz- vissz 2 barátom van, de ha én nem hívom ők sem veszik fel a telefont. Már tiszta hülyének érzem magam, mikor magányomban üzenek, mert uncsinak érzem az egészet. Párom 16 órát dolgozik, akkor nagyon rossz. Nagyon nagy a család, van vagy 20-22 unokatesóm, abban a városban,ahol lakunk és tojnak nagy ívben ránk, de ha én hívom őket, akkor megkérdezik: Na mi van eszedbe jutottam? - vissza is lehetne kérdezni... Na mindegy. Lehet bolhából csinálok elefántot, de nekem ez bántó. Bizti velem van a baj.
2009. szept. 11. 12:27
 3/3 anonim válasza:
100%
Végigolvastam amiket írtál. Megértelek, az én szüleim is nagy ívben szarnak ránk, mondjuk én még otthon lakok, és még csak 19 vok. Nincs egy barátnőm se, nekem is úgy van ha én nem hívok valakit, akkor engem az égvilágon senki nem keres. :( Nagyon magányos vok, pedig van egy nagyon jó párom, dehát ő nem barátnak számít. Na mindegy, a kérdéseidre válaszolva, én a helyedben nagy erőt és bátorságot gyűjtenék és elmennék hozzájuk, elsősorban a szülőkhöz és megkérdezném nyíltan h MIÉRT FOSTOK RÁNK??? És tudod biztos vok benne, hogy nem fogják érteni, h miről beszélsz, hiszen ők mindig olyan rendesek volt...blabla...de szerintem bátran magyarázd el nekik, hogy szükséged van rájuk, a szeretetükre. Ez máshogy tehát beszélgetés nélkül nem fog változni, sőt...És azt tanácsolom, hogy ne érezd azt h egyenlő vagy a nullával, mivel van egy picibabád és egy párod, aki ha jól értettem kedves és melletted áll, szóval büszke lehetsz magadra. Egyébként nem lehet, h a párodtól nem kapsz elég szeretetet és törődést, vagy túl keveset beszélgettek ilyen dolgokról? Mert ettől is érezheted magad így. Meg most otthon vagy egyedül és nem igazán történnek veled izgi dolgok, meg nem talizol senkivel, más anyukákkal és most egy kicsit a baba miatt kevesebbet vagy emberek között. Próbálj meg játszótéren ismerkedni, lehet h pont olyannal akadsz össze aki ugyanolyan helyzetben van mint Te. Mozdulj ki, mert lehet h nagyon bezárkóztál, ami persze érthető. Nem tudom mért van ez, egy picibabára mindenki "gerjedni" szokott és érdeklődnek. A legjobb ha őszintén megmondod nekik h hogy érzel.
2009. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!