Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek különlegesek ezek...

Szerintetek különlegesek ezek a tulajdonságok? 15/F

Figyelt kérdés

Egy kissé hosszú, de érdemes elolvasni szerintem. Nem kitűnni akarok, sem különleges lenni, hanem csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


1. Megörökítés-imádok dolgokat megörökíteni, szinte minden jelentéktelen apróságot is (szomszéd- vagy ismerős meglátogatása, egy étterem vagy csak egy séta a parkban stb.) kép, videó, hangfelvétel vagy írás formájában

2. Az "ablakok"-imádok épületek ablakain benézegetni , akár órákig is bámulnám

3. Hajnal-imádom nézni, ahogyan kel fel a Nap, és ahogyan kivilágosodik az egész város, néha képes vagyok azért korán kelni, hogy ezt megnézhessem.

4. Maraton-(nem futás, sőt semmi hasonló) ez egy általam kitalált dolog, aminek az a lényege hogy vagy késő estig ébren vagyok, és mindenféle érdekességgel ütöm el az időt, vagy pedig ugyanezt csinálom, csak éppen korán reggel kelek (mielőtt felkel a nap)

5. Egyedül és társaságban-egyedül más vagyok mint társaságban, teljesen más. Amikor társaságban vagyok, olyankor csendes vagyok, nem viccelődök, nem igazán nevetek semmin, más a beszédhangom stb. Amikor meg otthon egyedül vagyok, jókat tudok röhögni minden apróságon, a beszédhangom pedig akár olyan is tud lenni, mint valami felnőtt férfié.

6. A képzeletbeli barát-igen, van olyanom is, akivel "jókat szoktam dumálni". És a képzeletbeli barát a legjobb barát.

7. Zene-nem vagyok oda a mai zenékért (az ilyen Rihanna, Pitbull stb.), jól elvagyok a régebbi jazz zenékkel, valamint rengeteg film zenéjét imádom, és ha most sorolnom kellene mai énekeseket, maximum 5-öt ha tudnék mondani. Az mp4-esem is nagyjából jazz-t, jópár filmes, valamint néhány rock zenét tartalmaz.

8. Barátok-inkább egyedül vagyok, nem pedig barátokkal, az csak néha fordul elő. Igazából nincs is sok barátom, és nem is vágyok sokra.


És igen, ez vagyok én, valóban ezek az én tulajdonságaim, és szerintetek különlegesek ezek vagy esetleg furcsák? Nyugodtan írjátok le véleményeteket. Ha pedig valaki ezek közül valamelyikkel hasonló helyzetben van, akkor nyugodtan írjon privátba.



2012. ápr. 15. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

1. ez nagyon jó, én is szeretem ezt csinálni, bár nem ennyire 'komolyan'; de én pl. az álmaimmal vagyok így, muszáj leírnom a legjobbakat, kb. 10 éves korom óta :)

2. ez érdekes :D

3. én mondjuk korán nem kelnék, de tényleg nagyon szép tud lenni :)

4. jó ötlet, bár én nem bírnék fennmaradni :)

5. tényleg? ez velem is pont így van! nekem is ilyen kis vékonyka hangom van, meg egy kukkot se szólok ha véletlenül társaságba kell mennem (ami mondjuk nem gyakran van).. itthon meg sík h*lye vagyok, és a családom szerint a humorom is jó :D

6. nekem is van, bár én hiszem hogy nem képzeletbeli, de ez inkább már kóros a részemről :) de a lényeg hogy szerintem nincs vele baj :)

7. én meg se hallgatom azokat, nagyon nagyon ritkán esetleg, utálom a mai divatzenét. én death metalt hallgatok és j-pop-ot, ez nem ugyanaz de legalább nem divatzene :)

8. nekem nincs egyetlen barátom se, szóval én mindig egyedül vagyok. nekem se kéne sok, csak egyetlen igaz barát, de az azért kéne.


és hát, konkrétan a kérdésre válaszolva.. igen, különlegesek, furcsák, szokatlanok, de nem rossz értelemben. örülök hogy nem vagy olyan tömegember mint a többiek, legalább van még ilyen ember.. van kedved beszélgetni esetleg? :) ha igen, akkor írhatsz privátot (úgyse fogsz mi?:D)


17/L

2012. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Ha gondolod írj privátot ott részletezem mert van ami velem is így van. Különlegesnek nem azok attól még.
2012. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én az elmémmel tudom felemelni a távirányítót, ha 30 centinél messzebb van
2012. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
egyik sem különleges.
2012. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!