Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért teszk tönkre egyes...

Miért teszk tönkre egyes emberek életét a társadalom?

Figyelt kérdés

Elegem van már nagyon, érzem, hogy soha nem lesz jó életem...

Sajnos nem enyhén vagyok túlsúlyos, ami a betegségem...vagyis inkább a gyógyszerek mellékhatása lett...most, hogy már nem szedem egy ideje nem tudok lefogyni...és ekkora súlyból lehetetlen is lenne olyan hú de vékonyra lefogyni...

nem értem miért van az,hogy a társadalom csak azokat fogadja el igazán akik jól néznek ki...aki meg nem azt örökre kitaszítják...

És az, amit elfogad az nagyon keveseknek adatik meg és pl a nők 70-75 százaléka sosem érezheti magát igazán boldognak,hiszen legtöbbjük nem arra figyel elsősorban, hogy kifutóra edzen, hanem vannak más dolgaik is és a súlyuk gondos ápolására már nincs idejük.

Másrészről meg e miatt nagyon sok a depressziós ember is, és egyre több öngyilkosság is ennek a számlájára írható, mert mondjuk egy 5-10 kg felesleg miatt semmibe nézték, holott ennél ezerszer rosszabb is van...


2012. ápr. 18. 04:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, teljesen igazad van, de most erre mit lehet mondani? Ez van, vagy el lehet fogadni, alkalmazkodni hozzá, és boldog életet élni, vagy lehet elégedetlenkedni, meg megpróbálni árral szemben úszni, de az nem fog menni sokáig...
2012. ápr. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Valamelyik blog alkalmazta régen egy bejegyzésben azt a szót, hogy szépségfasizmus. Erős a kifejezés, de pont ezt mutatja be, hogy mindenhol csak a szép embereket mutogatják. Csúnya emberek reklámban, PR eseményeken nem kapnak szerepet, csak a gyönyörűek. Egyébként meg a gyerekek a legnagyobb nácik: ha valaki kipécéznek, azt szénné alázzák.
2012. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Itt az említett bejegyzés:

[link]

2012. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azert, hogy megtanuljak az emerek, hogy a boldogsagot belul lehet megtalalni
2012. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok vékony, nem csak 5-10 kiló feleslegem van, de sosem voltam semmibe nézve. Nem kellene erre fogni, hogy szerencsétlen vagy...
2012. ápr. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Önbizalom kérdése szerintem.
2012. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ezt arra írtam, hogy sokan már annyiért is elítélnek másokat...nekem nem 5-10 kgnyi problémám van hanem 4x-5x ennyi...
2012. ápr. 29. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!