Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan viseljem el, hogy úgy...

Hogyan viseljem el, hogy úgy megy el a fiatalságom, hogy egy barátom sincs?

Figyelt kérdés
21/L
2012. ápr. 23. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nehéz elviselni az tény... de tenni kell ellene... én például nehezen teszek :)


17/L

2012. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

csak könnyíteni tudsz rajta és beletörődni de azt ne várd hogy boldog leszel barátok nélkül


egyébként a képlet egyszerű ám. csak végig kell gondolni, hogy miért alakul ki egy barátság, mert bizonyos pontokban hasonlítotok, hozzád hasonló emberek pedig hasonló dolgokat űznek, hasonló hobbijaik vannak, ezért ilyen helyeken érdemes kutakodni :)

2012. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, örülnék ha írna valaki. 16/F
2012. ápr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Abban reménykedtem,hogy ha eljárok sportolni akkor ott majd hasonló érdeklődésű emberekkel fogok megismerkedni, hát ez sem jött össze.
2012. ápr. 24. 13:59
 5/14 A kérdező kommentje:
Annyiban hasonlítunk,hogy ugyan azt a sportot űzzük és szeretjük, de ezen kívül teljesen más emberek, ráadásul sokan nem is az én korosztályomba tartoznak. Egymással egész jól kijönnek, hozzám meg szinte alig szólnak. Mondjuk tény,hogy én sem kezdeményezek.
2012. ápr. 24. 14:02
 6/14 anonim válasza:

Hol laksz?

22/L

2012. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Budapest mellett lakom.
2012. ápr. 24. 21:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, de én még csak 16 éves vagyok. A legnagyobb probléma az, hogy nehéz találni olyan embereket, akikkel van bennünk valami közös, és még barátkozni is akarnak velem. Én a látszat ellenére szívesen hülyülnék és (kultúráltan!) buliznék a barátaimmal, ha lennének. De valamiért nem jön össze a dolog, még az iskolában sem. Nem tudom, hogy meddig bírom még így magányosan.
2012. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a látszat ellenére én is hülyülnék, ha lennének barátaim mert ilyen vagyok igazából, csak ezt mások nem tudják..
2012. ápr. 25. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hosszú ideig én is ettől szenvedtem, de szerencsére ez mára megváltozott. Fogtam magam és sulit váltottam, hogy végre történjen valami változás. A suli tanulás szempontjából nem volt jó v

álasztás, de hozzá köthető, hogy végre "szereztem" barátokat. :)

21L

2012. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!