Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetséges (esetleg...

Hogyan lehetséges (esetleg valamilyen technika segítségével) visszaemlékezni kellemes, hosszan tartó, megtörtént eseményekre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet, hogy furcsa a kérdés, de számomra fontos a válasz. Körülbelül egy éve és azután többször is megnéztem egy színházi darabot, ami teljesen rabul ejtett, lényegében mániámmá vált. Ezek az előadások nagyon fontosak számomra, és szeretnék nagyon élesen emlékezni rájuk, nem csak "foszlányokra". Ehhez kérnék segítséget, hogy csináljam hogy ne felejtsem el, és a jelenleginél élesebben emlékezzek rá?



2012. ápr. 24. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

lefekszel becsukod a szemed. kiurited az agyad le.. elohozol kiterjedtebb tudati szinteket es menni fog.

ha ez igy bonyolultnak hangzik biztos van valami hipnotizacios modszer ami erre van kitalalva. de ahoz lehet hogy kell egy kulso szemely

2012. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, köszi... Értem, mire gondolsz, de ezt tényleg nem tudom egyedül megcsinálni. :))
2012. ápr. 24. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!