Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok a karmáról?...

Mit gondoltok a karmáról? Szerintetek amiatt van? (Bővebben lent! ) SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés

Nos ...Haza fele jövet gondolkoztam ezen a karmás dolgon.Mostanában elég bunkó vagyok sok mindenkivel.Nem azért mert én akarok a nagymenő lenni.Egyszerűen ez van , nem bírom visszafogni magam.Emiatt sokan rosszabb véleménnyel vannak rólam.Más társaságba is kerültem.Sokan elítélnek. Idézem: ,,megváltoztál" , ,,mi ez a viselkedés?Tisztára olyan vagy mint ő!Minden egyes mozdulatos, szavad akárcsak az övé!"

Igen persze, hogy látok igazságot a dologban...De nem fogok egyedül magányosan depressziósan ülni hogy velem nem barátkozik senki.Az őszinteség fáj az embereknek.Tény és való.Van egy legjobb barátnőm.Mindennél jobban szeretem és ő is elég érdekesen viselkedik velem.Mintha leváltott volna egy másik lányra.Pedig mondta: ,, Veled sohase fog felérni senki!Te az egyetlen!" mindennap visszhangzik a fejemben.Jó persze nem azt mondom hozzám se szól a barátnőm, de nem olyan közvetlen.Mint régen.Alig beszélünk valamit.És még sok más rossz dolog történt.De ez az egyetlen ami a legjobban fáj.Szerintetek ez amiatt van, hogy nem megfelelő módon viselkedek az emberekkel akik valójában kedvelnek engem, és emiatt hogy tanuljak a dologból az élet sorba vágja hozzám a rossz dolgokat.Próbáljak meg változtatni magamon és lehet megjavulnak a dolgok?Ahogy ez a karmában is van? Jó tett helyébe jót várj? Ti mit gondoltok? (A ROSSZ,IGÉNYTELEN, VICCES , ÉRTELMETLEN VÁLASZOKTÓL KÍMÉLJETEK! köszönöm.)



2012. ápr. 25. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen szinten szerintem, ez nem karmas dolog.

Azok inkabb olyanok, hogy mondjuk elozo eletedben gondosz voltal meg bantottad a gyengebbeket es most ebben az eletesben ateled a tuloldalat is a dolognak, hogy tanulj belole.


Lehet hogy csak eppen valtozol (hany eves vagy?), es igy szavadulsz meg azoktol a szemelyektol akikkel mar nem illessz ossze.

De mondjuk az igaz, ha kedvesebb vagy a kulvilag is kedvesebb lesz hozzad.

2012. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
13vagyok.Igen sokan mondták,hogy megváltoztam.Megkérek mindenkit most ne mondják hogy ennyi idősen mint keresek itt ilyen problémákkal meg stb...:( (egyébként köszi a választ.:) )
2012. ápr. 26. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!