Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! (14-18) Hátrány ha egy...

Fiúk! (14-18) Hátrány ha egy lány kicsit visszahúzódó?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. 170 cm és 59 kg. Leírnám magam. Akinek van hozzá türelme és segítene nekem légyszi olvassa végig. Sok gondom van már elég régóta magammal. Mások szerint szép vagyok és vékony de én nem szeretem magam. Ha épp elfogadom magam, akkor tényleg jön valami komolyabb probléma. Például most épp hullik a hajam,tudom,hogy ez ilyenkor normális de nekem betegesen. Azóta már voltam fodrásznál a fodrász adott rá sampont és mondta is,hogy valószínű vashiányom van... A másik a magasságom, tudom,hogy ezellen aztán tényleg semmit nem tehetek. De nem lenne a magasságommal bajom, ha a barátnőim nem lennének sokkal alacsonyabbak nálam. A barátnőim 98%-a alacsonyabb. A két legjobb barátnőm 150 cm... Meg ők sokkal jobban felszabadultak, bulizósabbak én meg ilyenkor kicsit visszahúzódó vagyok. Szerintem én nem vagyok annak a "belevaló csaj"-nak nevezhető lány. Szeretek a barátaimmal lenni, de ha idegen környezetbe vagyok, nem igazán szólalok meg. Mostanában már próbálkozok meg-meg szólalgatni, de úgy érzem,hogy ha hirtelen olyan lennék mint mondjuk az egyik barátnőm az nem én lennék. Szerintetek maradjak ilyen amilyen most vagyok? Egyébként másfél hónapig még általános iskolás vagyok, aztán megyek gimibe :)) Lehet,hogy ott felszabadultabb leszek majd nem?? Nem tudom. de mindenesetre nem szeretem magam és remélem egyszer elfogadom magam.

Amit most leírtam nem teljesen passzol a kérdéshez de mindegy. legalább így kicsit megismertetek.:)))



2012. ápr. 30. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj ez de persze nem is előny. Mondjuk általánosban én rettentő visszahúzódó voltam, mostanában már nem
2012. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A magasságodra írnék, és csak annyit, hogy én 175 cm vagyok(most 15 éves, de nem régóta, 14 évesen is 174-175 voltam), a legjobb barátnőm ugyanennyi, de a többiek majdnem mind kisebbek nálam, és ugyanolyan vagyok mint te. Ja, és ami még nagyon idegesítő, hogy az a fiú, aki tetszik, az is vagy 10 centivel alacsonyabb nálam. De úgyse vesz észre, szóval igazából...:S
2012. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!