Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem akarnak velem...

Miért nem akarnak velem barátkozni?

Figyelt kérdés

Már mindjárt 3 éve kollégák vagyunk az egyetemen. Ha úgy adja a sors és együtt "lógunk" akkor jól szórakozunk, viszont ha nem hívatom meg magam, nem hívnak semerre. Én hívtam őket sörözni, focizni...ahol jól is éreztük magunkat.

Nekem úgy tűnik, hogy azért nem erőst barátkoznak velem, mert én az egyetemen jobban teljesítek. Én az a típus vagyok, aki azért tanul, mert érdekli. Ők inkább lepuskázzák a dolgokat és boldogak. Na de ezért csak nem rekesztenének ki...gondolom. Mondjuk ők az a csapat, amelyikben van egy fej, akit a többi nyal. Pl ha ő vásárolni megy, mindenki vásárolni megy. Na de nem is ez a lényeg. Én nem akarom őt majmolni. Én csak nem akarok egyedül lenni, hisz így minden nehezebb.



2012. ápr. 30. 20:55
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

"ők az a csapat, amelyikben van egy fej, akit a többi nyal....Én nem akarom őt majmolni."

Hát ezért nem.

Akit nyalogatnak, az nyilván nem akar veled barátkozni, hiszen te nem nyalogatod... A többi meg megy utána...


De hidd el, hogy TE csinálod jól!


Pedro

2012. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, de akkor is magányos vagyok. Olyan nehéz manapság barátokat szerezni.
2012. ápr. 30. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
De nem jobb, hogy most nincs barátod, mintha lenne egy csomó álbarát aki esetleg majd csak kiahasznál?
2012. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ember egymagában nem ér semmit...lehet bármilyen erős, bármilyen okos vagy bármilyen szép.
2012. máj. 1. 17:03
 5/5 anonim válasza:

Szánalomra méltó, hogy ciki, ha valaki tanulni szeretne, főleg egy egyetemen...

Hagyd ezt a társaságot, miért lennél másodhegedűs, ha találhatsz olyanokat is, akik egyenrangúként, igaz barátként kezelnek?

A problémádról egyébként egy Fable idézet jutott eszembe: "A barátság nem első látásra születik, hanem felépül, ha van miből."

Lefogadom, hogy rengeteg ember van, akiket látásból ismersz, de sosem beszéltél velük. Próbáld meg velük felvenni a kapcsolatot. Keress közös pontokat (pl.: kedvenc focicsapat, ugyanolyan cipő...), szólítsd meg őket, és add önmagad. Plusz tipp: több az esélyed a sikerre, ha a kiszemelt "barátjelölt" egyedül van, amikor lecsapsz rá, mert úgy sokkal őszintébb. (Bocsi a dzsungeles megfogalmazásért.)

Egyébként klassz, hogy beláttad, hogy egyedül nem mész sokra. :) Szerintem biztos fogsz találni barátokat, talán csak rossz helyen keresgéltél eddig. Nekem szimpatikus vagy.

2012. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!