Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem haverkodik velem senki?

Miért nem haverkodik velem senki?

Figyelt kérdés

Másnak tök természetes lehet, hogy ha pl. új társaságba kerülnek, odamennek pár emberhez, egy idő után össze is haverkodnak egymással szépen. Kölcsönösen érdeklik majd egymást, de nálam nem így van. Egyszerűen nem tudok haverkodni az emberekkel, nem hajlandók még csak beszélgetést se folytatni velem. Akiket mégis jó havernak hittem egy ideig, egy idő után azokról is kiderül hogy magasról sz*rnak rám. Miért csinálják ezt?

Lehet nem vagyok vicces, meg nincs olyan sok közös téma, de akkor is.


2012. máj. 4. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
általában, ienkor büdös száj, ronda fej, (külső problem)-ok miatt nem szoktak, vagy ne cigokkal haverkodj ..
2012. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem se, bár amióta pár hete bedobtam ezt a gyakorikerdesek.hu-n (nem vicc!), sok minden változott. Mostanában inkább eltűnnék a haverjaim elől, napközben is kikapcsolom a telefonom hogy rendesen tudjam a dolgaimat csinálni és ne hívogassanak. Az új embrekkel is könnyebben megy az ismerkedés. Szerintem ha változtatni akarsz rajta, agyalsz, utánaolvasol, máris előrrébb vagy.
2012. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha szeretnéd beszélgethetünk :D írj ha gondolod.
2012. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sztem menny oda hozzájuk és kapcsolódj be a beszélgetésbe. Am hány éves vagy? Fiú vagy lány??
2012. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!