Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » érdekes az hogy én még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdekes az hogy én még nem akarok maszturbálni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és gusztustalannak tartom ezt a dolgot, osztálytársaim tuti kipróbálták már. nemtudom milyen érzés lehet, lehet hogy jó de fuj, ki nem próbálnám. ez az éretlenségnek a jele?
2011. márc. 23. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen
2011. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Moszuke ***** válasza:
és ha azt mondom éretlen vagy akkor most gyorsan mész és kielégíted magad?.. ugyan már.. legyen egy kis tartásod. tudd ki vagy.. és mit akarsz.. ne más mondja már meg ehh
2011. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
igen éretlen vagy de ne aggódj az osztálytársaid is. de majd máshogy fogsz gondolkozni 2 év múlva.
2011. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2 év múlva már el lesz pusztulva a bolygó szal most szokjon rá ha akar.
2011. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez hatalmas tragédia. Te nem maszturbálsz? Emberiség szégyene...



Na jó, bocs, ezt nem hagyhattam ki :D MIndenki máskor kezdi el, sőt van, akik el sem kezdik (bár ez nagyon ritka). Azért semmiképp ne masztizz, mert menő, majd akkor, ha valóban megkívánod.

2011. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyébként fiú, vagy lány vagy?
2011. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
lány vagyok. és nem nem fogom magam kielégíteni ha azt mondod éretlen vagyok. leszarom. csak nem értettem. nem nem tartom menőnek, nem szoktunk ilyenekről beszélgetni
2011. márc. 23. 17:59
 8/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, én azt hiszem 21 évesen próbáltam ki először, de azóta sem viszem túlzásba. Ettől aztán nem leszel éretlen.
2011. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, nem muszáj, de egyáltalán nem gusztustalan a saját tested. Ha kipróbálod, megváltozik a véleményed.
2011. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
majd nézhetem webkamon?:D
2011. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!