Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az öt leggyakoribb dolog,...

Mi az öt leggyakoribb dolog, amelyet a halálos ágyunkon megbánunk?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 20:28
 1/5 Tóth Bulcsú ***** válasza:
100%

- Amiket elkövettünk az életben

- Amiket nem tettünk meg az életben

- Ahogyan bántunk másokkal

- Ahogyan nem bántunk másokkal

- Ahogyan viselkedtünk saját magunkkal szemben

2012. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz, de ez a válasz üres, nincsenek benne konkrétumok.
2012. máj. 7. 14:48
 3/5 Tóth Bulcsú ***** válasza:
100%

Ez az egyik legpontosabb, amit adni lehet. Minden ember más hibákat, bűnöket követ el, és más dolgokat mulaszt el megtenni az életben. Konkrétumokat nehéz mondani, mert tudtommal senki nem csinált ilyen kutatást eddig.

Én személy szerint elmondhatnám, hogy ha most meghalnék, miket bánnék meg, de nem személyekre lebontva kérdezted, hanem általánosítva. Azt meg pontosan senki sem fogja tudni megválaszolni.

2012. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Worden válasza:

- Nők akiket meghúztam

- Nők akiket nem húztam meg.

- Helyek ahol csináltam.

- Helyek ahol nem csináltam .

- És az hogy a halálos ágyamba nem hoztam magamal egy doboz "Bond".ot .

2012. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
H nem mondtál elégszer köszönetet annak, akinek kellett volna, h nem mondtad elégszer: szeretlek, ha nem próbáltál hajlani a szeretetre, és meg sem próbáltál tökéletesebb lenni a szeretetben, ha nem úgy éltél, ahogy kellett volna...és ha soha nem voltál hálás Valakinek az életedért, Akitől jöttél, Akihez tartasz, és Aki által leszel még.
2012. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!