Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen pszichológiai dolog ez?

Milyen pszichológiai dolog ez?

Figyelt kérdés
Voltatok e már munkanélküliként, hogy teljesen elzárkóztok, még annyit sem jártok ki mint eddig, szó szerint egyik napról a másikra élsz, mert beosztod a lóvét, és közben meg csak azt látod, hogy spórolsz, de max pár napot tudsz fogni ezeken, mert a lóvé úgyis elfogy, viszont melód nem nagyon néz ki, hogy lesz, közben meg eszed a gagyi kaját, ami lehet még káros is. én most még tanulok is mellette, most keresni is félek, mert ha lenne, lehet akkor vizsgákra nem tudnék elmenni, én meg csúszni nem akarok, mert lóvés a szak amit csinálok. Ja, és még kapok most egy darabig járadékot, tehát most nem is tudok így még alkalmiba sem menni, és igazat megvallva én ha melózok, szeretek bejelentve lenni. szóval mivel lehet dolgom? amúgy dolgoztam most is két évet gyárakba, tehát nem nem akarok, csak nem elégítenek ki, vannak, lennének komolyabb terveim, csak nincs meg a húzó erő, és ráadásuul már 28 is elmúltam, és se barátnő, annyi, hogy van több mint egy millióm megtakarítva. de amúgy.....
2012. ápr. 18. 10:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
18%

akarsz dolgozni, de mégse akarsz, mert ami van az szar és most elég neked a segély



Erre csak annyit mondok, hogy NEM AKARÁSNAK NYÖGÉS A VÉGE

2012. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Nem látod a lényeget. Akarok, de nem újra gyárban, szalaghoz kötve, mert nem jut az ember fel sehova ha nincs ismeretség. Nem ezért tanultam, azt szeretném dolgozni amit szeretek. itt a döglődésről beszélek érted? jó az is hozzá tartozik, hogy albiban vagyok, és látom, hogy nincs értelme itt lenni sem, nem szeretném, ha a suli rovására is menne, mert félévenként 120 ezer és nem akarok csúszni, viszont... Áh mindegy tudjátok mit? nem is kérdeztem semmit. úgyis ez a legegyszerűbb, hogy hát ha akarsz, akkor mért nem, és akkor meg ha nem akkor mit akarok............ ez úgyis egyéni érzelmi dolog. hagyjuk inkább
2012. ápr. 18. 11:03
 3/70 anonim ***** válasza:
29%

ember neked valami bajod van


Te se tudod mit akarsz


Akárhogy is nézzük inkább dolgoznék gyárban szalag mellett, mint otthon legyek munkanélkülin

2012. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
Fel birod fogni amit írtam???? vagy valami okosat akarsz mondani? Mondom, voltam, de ilyen környezetben kifognak engem, nem érzem magam jól ilyen helyeken. nem vagyok heves mérsékletű, és elég egyszer nem megvédeni magad, már taposóvá válsz. becsületes munkával megkeresett pénzt élek felfele, viszont van ez is, hogy vizsgaidőszak, és ott ott kell lenni, egy új melónál meg nem szívesen vennék, hogy kéreszednék elfele.
2012. ápr. 18. 11:09
 5/70 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az írásaidból ítélve nem csodálkoznék rajta, ha gyárakon kívül máshol nem kapnál állást a későbbiekben... kicsit furcsának tűnsz, kapkodónak, bizonytalannak, idegesnek... és magad sem tudod, hogy mit akarsz, akkor mit vársz itt idegenektől, hogy majd ők megmondják neked, hogy most mit is kellene csinálnod? De neked semmi sem jó, úgy veszem észre...
2012. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
Az a bajod hogy egyszerre kéne dolgoznod meg tanulnod? Nem értem mi a bajod.
2012. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
90%

Mit tanulsz? Mennyi van még hátra belőle? Nappali?


Ha most fősuli van, és van megtakarításod, akkor szerintem elég a tanulás, és ha befejezted, szépen elhelyezkedsz a saját területeden...


Vagy ha nem elég a megtakarítás a tanulmányok végéig... hát akkor tényleg kell valami munka. Olyat lenne jó találni, aminek köze van a tanulmányaidhoz. Valami gyakornoki állás féle...?


Amúgy kezdesz depressziós lenni, sürgősen aktivizálni kell magad, hogy ne merülj el benne: sport (futás ingyen van), társaság, beszélgetés, kirándulás stb...

2012. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
92%
Többiek: Miért vagytok ilyen ellenségesek??? Valaki idejön segítséget kérni, ti meg kiosztjátok!
2012. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk ellenségesek, csak őszinték... ráadásul a kedves kérdező kommentjei sem a legbarátságosabbak... még nehogy már neki álljon feljebb, ha az összekuszálódott írásaiból nem lehet kivenni, hogy mit is akar igazán...
2012. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:
5. Kezded amúgy kapizsgálni. Valahogy úgy érzem, mint mikor 8. osztályban kérdik, hogy mi akarsz lenni, és legtöbben hírtelen választassz valamit érted? Viszont az, hogy most én még nem találtam meg azt a helyet ahol jól éreztem volna magam, mert mondjuk vagy túl monoton volt, vagy egésségtelen, vagy ilyesmi. Szerintem nincs azzal baj, és tudom, akik az előző rendszerbe nőttek fel, ők úgy szocializálódtak, hogy "örülnek minden melónak ha van" hát okés, de akkor minek tanulunk? Mert kötelező? hm? Én annyit írtam most is ide, hogy azt szeretném dolgozni amit éppen most is tanulok. Állásinterjún meg elég, ha nem úgy rakod a lábad beszélgetés közben, már mást sugárzol kifele, és nem is nagyon voltam sok interjún még életembe. Kapkodónak tűnök? Hát te is az lennél, ha nincs munkád, családod sincs, és már 28 vagy, és 30 évesen már öregnek számítasz a munkáltató szembe. Na ezekkért írtam le ezeket, ezért vagyok frusztrált, illetve nagyon sok magam fajta fiatal.
2012. ápr. 18. 11:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!