Coláskupak kérdése:

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 1-2 hete ismerek,de szerelmes lettem bele.

3 haverral,meg 3 lánnyal szoktunk csavarogni.

A kiszemeltemmel legutóbb beszéltünk 1-2 szót,de akkor is már szemétkedtek,hogy közeledek.

Facebookon beszéltünk 2x,és...megszerettem.

Tudom hogy semmi esélyem nála,mert ő gyönyörű,én meg egy undorító dög.

Szerintem semmi esélyem nála.

Mivel vágódhatnék be nála?

Az érzéseket próbálom ki irtani magamból,hogy ne érjen megint csalódás.

De imádom ezt a lányt,de nem akarom hogy visszautasítson és utána másképp nézzen rám.

Önbizalom hiányos emberke vagyok,Facen nyomom neki a szöveget,élőbe pedig nem tudom mivel vágódjak be nála.


2012. ápr. 11. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

örülj a fejednek, hogy olyan lányba szerettél bele, aki elérhető közelségben van. verd ki a fejedből ezt a hülyeséget, hogy semmi esélyed. ha tényleg ennyire szereted, ne szalaszd el a lehetőséget! légy önmagad és kész! ha ez nem megy, később bajok lesznek.

am először csak finoman próbálkozz, figyeld a viselkedését, és ha úgy látod, hogy vevő rád, akkor mehetnek a félreérthetetlen célozgatások, és ha ezeket is veszi, akkor meg konkrétan rátérsz a lényegre és ennyi :D

ne legyél töketlen légy oly szives :D mindent bele! :D

2012. ápr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mire érted hogy finoman próbálkozzak?=/

Részleteznéd légyszives..nem vagyok bajnok e,téren.

2012. ápr. 12. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

-kicsit utánanézel/érdeklődsz valakitől, hogy mik érdeklik a leányzót (hobby,zene, stb..) ha van valami közös érdeklődési körötök, akkor könnyű a dolgod, mert máris van miről beszélgetnetek, de ha nincs, akkor meg elkezded kérdezgetni, hogy miket szeret, miért szereti azt amit, és érdeklődve figyeled (gondolom ezzel nem lesz problémád :D)

-legyél vele figyelmes, dicsérd meg néha meg ilyesmi. a lényeg, hogy lássa rajtad, hogy tényleg érdekel téged.

ne görcsölj! próbálj természetesen viselkedni, de nem baj ha nem megy, akkor max azt gondolja, h de aranyos, hogy így zavarban van :D

2012. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak most nem értem a helyzetet,nem is merem kihívni,mert szerintem tul rámenős lenne,Facen meg már nem látom 2-3 napja,lehet hogy kerül?:/
2012. ápr. 13. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy szándékosan kerülne, legalábbis én úgy értelmeztem, hogy eddig semmi rosszat nem csináltál.

várj türelmesen. nem szabad siettetni a dolgokat. ahogy eddig is találkoztál már vele párszor, ezután is fogsz. na olyankor kell megpróbálni beszélgetni vele, és először összehaverkodni, mert úgy veszem észre az írásodból, hogy félsz, h nyomulósnak tartana.. tehát először összehaverkodsz vele, aztán ha már jóba lesztek, talizhattok többet is...


na de mostmár inkább rádbízom a dolgot, mert részleteket nem tudok. nem ismerlek sem téged, sem a lányt, így nem tudok több tanácsot adni. ha mégis szeretnél, írj privit, jöhetnek a részletek és akkor megpróbálhatok segíteni :)

2012. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!