Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van bennem már ilyen...

Miért van bennem már ilyen fiatalon az az érzés, hogy senkinek nem fogok kelleni, mert nem vagyok szép, egy fiú sem fog szeretni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 14 éves lány vagyok, de sokszor elundorodom magamtól,hogy nem fogok kelleni senkinek.Néha, mikor a titkos szerelmemre gondolok, rájövök, hogy fúúj neki sosem kellenék.

Van egy kis úszógumim, de a legnagyobb baj, nem is azzal van, mert mostanában azt tapasztalom, hogy jobban viszik a húsis lányokat.

De olyan csúnyának érzem magam, nem töltök fel képet, nem a vélemények kellenek, magamat kellene elfogadnom.

Tudom, hogy nagyon csúnya fejem van, én nem leszek egy olyan fiú szerelme sem, aki nekem is befog jönni külsőre.

Ha oda kerülök lehet egy hajléktalan se feküdne le

velem. Mert póló nélkül csúnya vagyok, a cicim nem szép, a hasam sem, fogyni szeretnék , a lábaim sem szépek... Irigylem aki szépnek született.

Van így vele még valaki?

Mi lenne az ami segítene, olyan rossz így..:(


2012. ápr. 7. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerinted a tökéletes testű lányok úgy születtek?

Miért sajnáljuk a rossz testű lányokat(én is az vagyok)? Hiszen akinek jó alakja van az heti 4-5x eljár edzeni, erősíteni, futni és számolja a fehérjét..

2012. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mus musculus ***** válasza:
89%
A szokásos kamaszkori meghülyülés, amire rátehetnek a médiából ömledező tucatnuncik és a sokszor alaptalan, rosszindulatú fricskák (egyeseknek lételeme a piszkálódás, főleg ebben a korosztályban) is. Majd elmúlik idővel.
2012. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Ennyi idősen én is ezt gondoltam magamról. Mára van egy 2 éves kapcsolatom egy olyan fiúval, akit én tökéletesnek látok külsőleg és belsőleg is. És előtte is volt pár komolytalan kapcsolatom.

Nagyon fiatal vagy még, egyrészt magától is fog változni a tested rengeteget, másrészt ezért te is tehetsz. Kezdj el sportolni, formásodni fog a tested és sokkal jobb lesz a kedved, csak meg kell találni a neked való mozgásformát. Nem írtad, hogy az arcoddal mi a baj, de hidd el, mindenkiben van valami szép. Mosolyogj sokat :)

2012. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ebben a korban mindenki hasonloan erezz, tehat ne keseredj el, elfogsz kelni!

Most meg fejlodesben vagy, figyelj oda az egeszseges etkezesre, es a rendszeres mozgasra. Aztan megfogod tapasztalni, hogy az alakod is valtozik pl. Addig kell ezen dolgozni, amig eltudod fogadni onmagad, mivel ez a legfontosabb!

2012. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs csúnya nő.

Minden helyzetből és mindenkiből ki lehet hozni a maximumot.

Lehet, hogy a szüleid, lehet hogy a testvéred vagy barátnők szépen belédprogramozhatták ezt a gondolatot.

Tessék mozogni, marhaságokat nem enni.

És menj el egy olyan helyre, ahol tanácsot adnak frizurára, öltözködésre, sminkre.

Kérd ezt születésnapodra. Legyél fontos magadnak.

Sok sikert :)

2012. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

első:Igazad van, de hidd el nekem, van aki alapból olyan, értem én, hogy ritka de van akinek nem kell számolni a kalóriákat,és nem kell futnia, mégis szép alkatú.Öröklés kérdése is.


Második:Köszönöm, most amit írtál is igaz lehet, a tv-ben is csak azt látjuk, hogy gyönyörű, nagyon szép mell, nagyon szép segg, ez mellett már vizilónak érzi magát az ember, mégha nem is csődtömeg.


Harmadik:Hát, az arcommal nem tudom mi a baj, az orrom arányos, a szám is arányos, de úgy az arcom saját magamnak nem jön be. Nagyon sokat nevetek, irtó jó kedvű lány vagyok, egyik osztálytársam meg is jegyezte,hogy pozítiv energiát sugárzok :D


Negyedik: Épp most kezdtem el sportolni, van mikor minden rendben van, egy-két jól sikerült kép után azt mondom, nem annyira veszett fejsze nyele, de van mikor tükörbe nézek, elhánynám magam...

2012. ápr. 7. 21:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Evvel a tinédzserek jelentős része így van. De hidd el, hogy a telt és csúnyább lányok is találnak párt. Én piszkafa vagyok, meg lehet számolni a csontjaimat, biológia órára csontelemzésre kiváló példa lennék. Arcom csupa pattanás volt (néha még most is ragyás), a hajam olyan még most is, mint aki konnektorba nyúlt. Mint aki hetek óta nem látott fésűt, mert göndör, mint a fene... Képzelheted... És már 6 éve van párom és előtte is volt kapcsolatom. Ezen felül is udvaroltak és udvarolnak srácok. A külső nem minden! Nem kell kétségbe esni csak elfogadni magad olyannak amilyen. Sportolj, mozogj. Tenisz, séta, kutyasétáltatás stb. A lényeg, hogy ne kizárólag csak azért csináld, hogy lefogyj, hanem magad öröméért is.

23/N

2012. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ötödik: Sminkelek, mint előbbre említettem sportolok is, pontosabban futok, az a legjobb ami minden testrészt formába tart: )
2012. ápr. 7. 21:53
 9/14 A kérdező kommentje:

: ) Köszönöm hatodik neked is: )


Van példa az osztályomba a sovány féllel is.

Épp beszélt nekem róla egy osztálytársam, hogy bikinit sem szeret húzni, mert formátlan és sovány.

Ezért olyan sem szeretnék lenni, viszont itt nincs e-között jobb vagy rosszabb, ha sovány azért nem jó magának, ha telt akkor azért nem.

Barátnőimmel tollasozni is szoktunk mind a mellett, hogy sportolunk is :)

2012. ápr. 7. 21:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Kezdj el valamit mozogni, meg nem vagy vegleges 14evesen
2012. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!