Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találhatnám meg az álmom?

Hogyan találhatnám meg az álmom?

Figyelt kérdés
Irigylem azokat akiknek van el vannak kötelezve egy cél mellett, keresik a hozzá vezető utat, és ha mégsem érnek célba akkor is folytatják. Nincsen álmom, azt sem tudom mit szeretek igazán az életben. Nők, pénz, továbbtanulás... tovább nem terjed a fantáziám.17f
2012. máj. 7. 20:36
 1/2 anonim válasza:
nem mindenkinek vannak álmai; nekem sincs egy sem. pár éve mindig volt valami amiért bármit megtettem volna; együttest alapítani, pszichológusnak tanulni, menő baráti társaságba kerülni blabla de rájöttem, hogy ha küzdök valamiért, richtig máshogy alakul az egész. úgyhogy mostanában csak szimplán kihozom magamból a maximumot tanulás és külső terén, aztán majd lesz ami lesz. sokkal jobban érzem így magam, mint amikor éjszakákat bőgtem végig, ha valami nem sikerült. 17l
2012. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg kellene találni hogy mi az amit szeretnél, mondjuk. kijutni külföldre, összeszedni 1 milliót Ft ben, ugyanez euróban, egy házat a tengerparton. A lényeg, hogy csak rajtad múljon az elérése, és ne külsős tényezőkön. Mint pl normális épeszű barátnőszerzés, ugye ehhez még 1 ember kell.
2012. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!