Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy egy munkatársatok tudatosan keserítette meg az életetek/munkátok a munkahelyeteken, ami amúgy a családotok tulajdonában van?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg másfél év alatt ömleszett ocsmányságait és szívatásait egybegyűjtve, egy közös ismerőstől, ami több embernek mesélgetett. Ez amúgy msn beszélgetések garmada, ahol a családomat is szapulta. Most nem tudjuk kirugni, mert pár hónapos terhes...
2009. jún. 25. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól még ki tudjátok rugni, de nyilván jogi útra tereli az ügyet.

Ülj le vele és kérdezd meg tőle,hogy mondta-e azt valaha,hogy (vedd elő a beszélgetést és idézz) vagy azt,hogy (vedd elő és idézz). De ne mondd el neki kitől tudod vagy hogyan került a birtokodba.

Sarokba lesz szorítva ha a lelkiismerete engedi,hogy azt mondja,hogy NEM akkor nem veszitek vissza GYES után melózni.

2009. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hopsz-hopsz! Mivel van bizonyítékod arra, hogy olyan magatartást tanúsít(ott), ami lehetetlenné teszi a normális munkavégzést, együtt dolgozást, így szerintem felmondhatsz neki rendkívüli felmondással!
2009. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez oké, de terhes...és a huszadik beültetésén van túl és nehezen maradt meg a baba...Nehogy már azt is a nyakamba varrja, hogy miattam vetélt el 20.szorra. Kitellik tőle.

?

2009. jún. 25. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Á, ezt nem tudja rád fogni. Neked ahhoz semmi közöd.
2009. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kismama és anyuka vagyok, így át tudom érezni, hogy egyébként mit érez, de ez akkor sem mentség és indok arra, hogy ne járjak el úgy, ahogyan a cég érdeke megköveteli.

Azért igyekeznék jó fej lenni, szembesíteném azokkal amiket mondott és kerek-perec megkérdezném, hogy akkor most szerinte mi legyen. A verzió: felmond. B verzió: közös megegyezéssel elválunk. C verzió: rendkívüli felmondással felmondok (a terhes nők védettsége csak a munkáltatói rendes felmondásra vonatkozik!). D verzió: nagyon-nagyon humánus vagyok, így felajánlom neki, hogy elmehet táppénzre, ha kifizeti maga után a járulékokat, így jogosult lesz majd mindenféle ellátásra, mert a munkaviszonya nem szűnik meg, de számítson arra, hogy a babázás után vissza nem jöhet.

2009. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Köszönöm a válaszokat. Azthiszem ez lesz a legjobb, mert ezután nem hiszem hogy keresnivalója lenne a cégünknél.
2009. jún. 26. 09:48
 7/9 anonim ***** válasza:

el se tudom képzelni, hogy ilyen legyen aki 20-szor átesett beültetésen. Szerintem te fel sem tudod fogni miaz.

NEM KELLEMES ÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Látom megfogtad a téma lényegét. Köszönöm és sajnálom, hogy csak ezt láttad meg benne. Gondolom te átestél ilyenen és sajnálom, ha megbántottalak.

Üdv

2009. jún. 26. 22:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a 20.szorrát nem kell pontosan érteni..ha ez bántott meg.
2009. jún. 26. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!