Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A munkahelyeteken éreztétek...

A munkahelyeteken éreztétek már azt, hogy "kinéznek" maguk közül a többiek?

Figyelt kérdés
6 nő. Én vagyok a közcélú,de nem 4 hanem 8 órába. Úgy érzem,kihasználnak, velem csináltatják meg a "rosszabb melókat",és kritizálnak, piszkálnak,figyelnek,ellenőriznek. Ti éreztetek már ilyet? hogy csak mert "alacsonyabb" kategóriában vagy,rád tartanak?

2011. nov. 3. 21:07
 1/3 anonim válasza:
Igen. De ha látják rajtad, hogy ez bánt, az nem megoldás. Nálunk 4 nő,szörnyű néha együtt dolgozni. Mikor én ebben a cipőben jártam, megpróbltam nem foglalkozni velük, és a legjobb tudásom szerint végezni a munkámat. Mindenhol vannak "magasabb" kategóriában kollégák. De ha látják, hogy a te munkádban nincs hiba, és nem veszel tudomást a viselkedésükről, előbb utóbb nem lesz kedvük piszkálódni.
2011. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, te pedig ugrasz, ami csak olaj a tűzre.

1. a megjegyzésekkel, figyeléssel, stb. nem kell törődni. Ha van gyors és szellemes riposztod, azt viszont ne hagyd ki.

2. Tájékozódj alaposan és folyamatosan a helyzetről, várható munkákról, kapcsolatokról. Próbáld előre megbecsülni, mi várható.

3. nézz utána pontosan a munkaköri leírásnak. Ne engedd, hogy a hatáskörödbe lépjenek, és ne lépj más hatáskörébe. Másképpen, ha a rosszabb meló nem rád tartozik, vagy nem csak rád, utasítsd vissza. Persze ehhez kell némi felkészülés, átgondolás, és stílus. Ha másképp nem megy, figyelj, mikor esedékes, és keríts addigra más melót. Ez már ok. Szóval ne hagy magad, térj ki, vagy dobd vissza a labdát.

2011. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi..megfogadom a tanácsokat! :)
2011. nov. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!