Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem kedvelem az emberek...

Miért nem kedvelem az emberek társaságát?

Figyelt kérdés
Szeretek emberekkel beszélgetni, egy-egy felállásban, de ha többen vagyunk (4 > fő) akkor nehezen oldódom fel...nem tudom úgy érzem nem tudok olyan önfeledten nevetni, meg örülni mint a többiek vagy mittudomén? Ez miért van? Vagy csak beképzelem? Amúgy az új munkahelyemen van ez... 27 / F

2012. máj. 10. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak zárkózott vagy. Én is. Ebben szerintem semmi rossz nincsen.


23/L

2012. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ilyen vagy. Én is hasonlóan érzek. Lehet,hogy jobban szereted a figyelmedet kevesebb felé osztani. Átgondolva engem az zavar abban,ha többen vagyunk,hogy igazából senki se tud normálisan hozzászólni a dolgokhoz,mert kevés idő jut egy-egy beszélgetőre.Így ha valami eszembe jut,míg a másik beszél,akkor valószínű,mire sorra kerülhetnék,már nem tudom kifejteni a gondolatom.Akkor pedig ez már nem beszélgetés,hanem előadás. A másik az,hogy sokkal kevésbé személyes ha többen vannak és túl általánosak a témák.
2012. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én irigyellek! 4 fő? én 2 ember mellett is alig tudok felszabadulni, sőt néha sehogy...
2012. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en meg egy emberrel sem tudok
2015. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!