Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik az, hogy valaki...

Létezik az, hogy valaki megérzi a halált?

Figyelt kérdés

Egyre inkább nyomaszt a dolog. Még sosem beszélgettem erről senkivel, de valahogy mindig érzem, hogy mi lesz a dolgok végkimenetele és nagyjából azt is, hogy mikor. :( Nem tudom más is van-e így vele.

A közelebbi rokonok esetén szinte mindig bejött. Volt, hogy megálmodtam, volt, hogy egyszerűen csak átfutott rajtam egy érés, hogy most találkoztunk utoljára. Most pl egy közeli családtag kórházba került két napja, amikor elmondták, azt is hozzátették, hogy az orvosok bizakodóak, azt emlegették, hogy jó kezekben van, már minden rendben lesz. Nekem még is az volt az első gondolatom, hogy nagy a baj, de igyekeztem elhessegetni. Pláne nem kimondani a családomnak, hogy mik a megérzéseim. Semmi gondja nem volt, 1 hét alatt elvitte egy hirtelen jött betegség. Senki nem gondolta, hogy így fog végződni.

Nagyon megsem tudok lepődni, amikor közlik a rossz hírt, persze vacakul érint, de mintha fel lettem volna rá készülve, mivel éreztem. Már amikor egy hónapja utoljára találkoztunk akkor is bennem volt valami, hogy talán nem sokáig lehetünk már együtt. Még is miez? Mindenki így van ezzel? Nektek nem borzasztó érzés ez?



2012. máj. 16. 08:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
2012. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes cikk! Az élet más területein is elég jók a megérzéseim, maximum nem hallgatok rá, de sajnos a halálesetek területén még sokkal erősebb és még sokkal tisztább. Nagyon rossz, mert ha bevillan valami ilyesmi, akkor azonnal arra gondolok, hogy "ne, most ne legyen igazam, nem akarom".

Ahogy ez a cikk mondja, hallgatnom kellett volna a belső hang első jelzésére és lépni. Talán ha akkor jobban figyelek, az illető családtag még most is élne. :(

2012. máj. 16. 09:10
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi, amit írtál. Ez áldás és átok is egyben. Áldás, mert úgymond nem ér hideg vízként a hír, hogy elment valaki, és átok, mert te előbb tudod meg a személy elkövetkezendő halálát, mint maga a személy. Tanácsot nem tudok adni, hogy feldolgozd, de ismerek egy embert, aki ilyen, az apám. Ő azt állítja, hogy belenéz egy ember szemébe, és azoknál, akik lassan meghalnak(legyen az baleset, vagy betegség), lát valami fura homályt a szemében. Nem hittem neki, amíg szinte napra pontosan meg nem mondta, mikor fog meghalni a mamám. Ő rákos volt. Na, ott kirázott a hideg. Nekem inkább fura álmaim vannak, egyet elmesélek, ami még talán megmagyarázható is. A mama halála előtt eljött szólni a halott papám, hogy elviszi a mamát. Ez csak azért fura, mert akkor még nem tudtuk, hogy rákos. Aztán a mama halála után azt álmodtam, hogy a mama felhív telefonon, én tudtam, hogy halott. A telefonba elmondta, hogy ne haragudjunk, hogy nem tud ott lenni 10-re. Nem tudtam mire gondol. Aztán másnap megkapjuk a hagyatéki tárgyalás levelét, hogy x nap múlva, jelenjünk meg 10! órára. Vannak érdekes dolgok.
2012. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
12%

Ezeket szerintem most találtátok ki.

Ilyen dolgok nem léteznek!

2012. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg menj a búsba. Miért találnánk ki ilyeneket? Ha meg csak kötözködni tudsz, akkor minek írsz? Senki nem kíváncsi az ilyen megnyilvánulásra. Ha nem érdekel, akkor ott van az a piros "iksz" a jobb felső sarokban. Viszlát!
2012. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
19%
Mert ezósok vagytok, menjetek inkább az ezoterika topikba.
2012. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én válaszoltam a kérdésre, arról nem én tehetek, hogy ebben a témakörben van. De még mindig azt mondom, ha nem tetszik, ki lehet lépni!
2012. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nincsen ilyen képesség,csak bemeséled magadnak hogy te megérezted előre.Főleg hogy írod hogy beteg volt szegény rokonod és kórházba került...ez nyilván a többi ismerősnek is megfordult a fejében hogy meghal..akkor most ők is megérezték?Nem hiszem.
2012. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Öt éves korom óta képes vagyok megérezni ha valaki meghal. Percre pontosan megtudom mondani ha valaki távozik az élők sorából. Mostanra a képességem olyan fejlett lett, hogy még a baleseteket, tűz eseteket, egyéb halállal járó dolgokat is megérzem, sőt néha látom is. Szóval igen létezik olyan hogy valaki megérzi a halált.
2012. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj...én is foglalkozom spirituális dolgokkal,tehát nem egy idegesítő és tudatlan szkeptikus vagyok.Még ezt a fajta megérzést sehová nem tudom beilleszteni.Tudom hogy vannak látók,akik képesek más energiasíkon érzékelni bizonyos dolgokat,de a halál az annyira egyéni hogy szerintem azt más nem tudja megítélni.

Ráadásul ha utolsó ez a képességed tényleg ennyire működne,akkor az egész családod halálát látnád előre és nyilván mindent megtennéd hogy megóvd őket tőle és erre az egész életed rámenne... + az anyagi világban milliárdos lennél már.

2012. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!