Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Léteznek olyan emberek, akik...

Léteznek olyan emberek, akik aszociálisok, de mégis volt egy csomó nőjük, nem esik szarul nekik ha nem kíváncsiak rájuk az emberek?

Figyelt kérdés

vagy a kettő üti egymást?


azokon a napokon, hogyan lehet úgy önmagam maradni, és nem érezni magam egy kicsit sem magányosnak, mikor egyszerűen senki nem keresi a társaságom(legalább is azok nem akikkel nap mint nap találkozom)...mert ilyenkor rám jön mindig ez a "jajjérjekmárhaza" érzés.


annyira bírom, hogy ők szinte minden társaságba jól érzik magukat, én meg olyan kevés helyen:\

18f



2012. máj. 16. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nem létezik.
2012. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig létezik, én vagyok rá az élő példa. Mindenki szarik a fejemre és csak egyetlen barátom van, bár ő sem sokat tesz a barátságunk fenntartására. Mégis volt már jó pár (számomra elég) nőm, és most sem jelentene problémát szerezni egyet. Egyáltalán nem üti egymást a kettő. Sok antiszociálisnak titulált ember egyszerűen csak introvertált, de mivel extravertált környezetben van, ezért kinézik, visszahúzódónak tartják. Én pont ilyen vagyok. Tudom, hogy nem vagyok gyökér, azt meg, hogy sokan annak tartanak pont lesz@rom. Épp elég, ha én tudom, hogy ki vagyok és nem hagyom, hogy mások véleménye befolyásoljon ebben.


21/F

2012. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Látod utolso,már nem vagy antiszociális.

Ha rászánod magad a nőzésre akkor már nem vagy antiszoc.

2012. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az antiszociálist én nem a szó szoros értelmében értettem, mert a kérdező sem úgy írta. A legtöbb ember az antiszociálist egyenlőnek tekinti a magányossal, ebből indultam ki.


# 2

2012. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!