Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy néha elkap...

Miért van az, hogy néha elkap egy szörnyű érzés?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka ez a jelenség, de akkor elég erőteljes, és mindig akkor következik be, amikor teljesen egyedül vagyok itthon.

Én eddig 2 felé tudtam csoportosítani:

-nem tudom hogy mit csináljak, tanulni sincsen kedvem, unatkozom. Bármilyen elfoglaltság jöhet, nemet mondok rá, és folytatom a keresgélést valami érdekes dolog után, amivel elűzhetem az unalmamat.

-még sosem volt barátnőm (fiú vagyok), és ezért néha az az érzés tör rám, hogy nagyon hiányzik valaki, aki szeressen. Amúgy máskor elvagyok barátnő nélkül, sőt még mondogatom is, hogy minek nekem barátnő, amikor csak az időmet rabolja el, de ilyenkor valami iszonyatos szükséget érzek. Semmiképpen sem szexuális értelemben, hanem valaki után vágyom, akivel együtt lehetnék, elmondhatnám neki minden bajom, és valóban szeretnem engem.


Mit tehetnék ez ellen a kettő érzés ellen ?



2012. máj. 16. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Isten tudja, mit lehet ez ellen tenni. Én is ellentmondásos vagyok, csak kicsit másképp. Bár ez a barátnőhiány érzés nekem is ilyesmi. Meg ennyi év után már át is értékelődnek a dolgok a hiányról. Te hány éves vagy? És valóban nagyon zavar ez az állapot?
2012. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

15/F

Eredetileg azért nem írtam, mert azt fogjátok írni, hogy kicsi vagyok, de aki szintén ilyen idős, az tudja hogy ez azért nem így van.

Valóban zavar-e ? Most is "ilyenem van", és ezért írtam ezt a kérdést. Már hogy ne zavarna valakit az, amikor nagyon hiányol valami kellemeset, vagy éppen semmihez sincsen kedve, és unatkozik...

2012. máj. 16. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok de néha engem is elfog ez 2 érzés.

az elsőre még én sem találtam megoldást :D.

-Ha tetszik egy lány,menj oda hozzá beszélgess vele..

így előbb utóbb lesz barátnőd és semmi nem fog számítani.

2012. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ugyanez a 2 dolog igaz rám:D...mondjuk nekem nem lehetne megoldás az, hogy odamenjek egy fiúhoz ismerkedni, mert ismerkedni idegenekkel annyira nem szeretek...CSak ha jobban ismerem, akkor tudok úgy igazán feloldódni ...És én ha elkap az 1. érzés akkor elülök zongorázni, hogy habár a régi zongoraiskolás szinten nem is, de valamennyire még tudjak zongorázni:D...ez kikapcsol és úgy érzem vmi hasznosat is teszek ami szórakoztat is...

2. ellen tanácsot sajna nem tudok adni, bocsi:)

16/L

2012. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja és énsem szeretem kiírni a koromat ha kérdést írok ki, mert a 15 még kicsinek tűnik..mondjuk én jan.-ban 16 lettem szóval egy fokkal már jobbnak tűnik a dolog...De ha beszélgetsz egy 14-15 évessel rájössz hogy csak kicsinek hangzik, de ők istudnak már értelmesen, felnőttesebb felfogással is gondolkozni:D

Előző válaszoló

2012. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, a korral kapcsolatban én is erre gondoltam, én is próbálok hibátlanul fogalmazni (nem mindig sikerül), és próbálok úgy gondolkodni, ahogy egy felnőtt, de ez nekem nem esik nehezemre. :)

Na de akkor a korról vissza kéne terelni a kérdést oda, ahonnan indult: mit tehetek ez ellen a 2 érzés ellen, mivel köthetem le magam, mit csináljak akkor, amikor ilyen "állapotba" kerülök ?

2012. máj. 19. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
hát az utóbbi érzésen mindenképp egy lány segíthet. de amúgy pontosan szóról szóra velem is ez van. én olyankor tumblr-t nézegetek
2012. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
www.tumblr.com ? Megnéztem, és tele van képekkel :) Érdekes weblap, ezentúl lehet hogy erre is gondolni fogok... :D
2012. máj. 21. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, rengeteg jó zenéket is szoktam találni, akik tesznek be a profiljukba
2012. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!