Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érez valaki hasonlóan?

Érez valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
14 éves leszek nemsokára. Nincsenek barátaim, mindenki kiröhög, és pletykálkodik a hátam mögött. Senki nem ért meg. Általában csendes természetű vagyok, ennek ellenére szeretem az extrém sportokat. Van egy macskám meg egy nyulam, ők értenek meg a legjobban. Családtagjaim teljesen normálisak, szeretem őket, de velük nem tudok beszélgetni. Én vagyok a legkisebb a családban, és semmi egykorú nincs. Ha valaki együtt érez velem, kérem írjon. Szeretném tudni, hogy velem van-e a baj. Csak értelmes válaszokat kérek. Köszi!

2012. máj. 19. 18:11
 1/8 anonim válasza:
Éreztem már hasonlóan amikor átmentem egy másik suliba.Tudod én voltam az újoncc mint a filmekben,nem voltak barátaim meg ilyesmi.De utána beilleszkedtem. Remélem majd neked is sikerül.
2012. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem sok mindenkinek ismerős ez az érzés, együtt érzek veled. Nekem szerencsére van pár nagyon jó barátom, de az én hátam mögött is pletykálkodtak mások. Ilyen mindenhol van, minden iskolában, nem lehet ez ellen tenni, rosszindulatúak, nem kell velük foglalkozni (mondom én, aki szintén nem tudta túltenni magát ezen). Veled pedig nincs semmi probléma, próbáld meg elfogadni önmagadat. 16/L
2012. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak igaz lenne a mondás, hogy egyszer élünk! Én is nagyon kemény dolgokon mentem keresztül kamaszéveim alatt. Egyedül éreztem magam. Mondjuk most is így a huszas éveim közepe felé. De akkor jobb volt. Egyre rosszabb, tehát egyre jobb lett. Képzeld el milyen lehet halálsoron? Csak várni az ítéletre. Vagy magánzárkában x évig? Durva nem? Bizonyára.
2012. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából egy jó barátom van. De ő fiú, és nem lehet vele beszélgetni... Amúgy már egy iskolába járok 5 éve, így nem a beilleszkedésemmel van a baj.
2012. máj. 19. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nagyon sok magányos ember van, és olyan is, akiket bántanak azért emrt nem társasági emberek


nincs veled baj, bár enm ismerlek, inkább azokkal van baj, akik bántanak téged


privátban megkereshetsz, hátha én megértelek, vagy tudok tanácsokat adni


milyen barát az akivel nem lehet beszélgetni?

2012. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Volt velem hasonló, de korántsem annyira durva, mint veled. Mindig volt 1-2 közeli barátom, akivel átvészeltem a nehéz időszakokat (most is ez a felállás...).

Nekem is van cicám, a nyulaimat pedig nemrég lopták el. (:D)

Nézd, én nem írok le mindent ide. Ha kedved beszélgetni, vagy csak elmondani a gondjaidat, akkor írj privit! (Hajlok a pszihológia felé, és van gyakorlatom is (egy kevés!) ;))

Szerintem megértenénk egymást.

(14/L)

2012. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb találsz olyan barátokat, akik tényleg szeretnek és megértenek, és hasonló az érdeklődési kör, meg minden stimmel. Nekem is sok időbe telt, de én is megtaláltam a megfelelő társaságot. Csak keresni kell a megfelelő embereket és meglesznek.
2012. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! Jah és 7/6 : lenne kedvem beszélgetni! Van facebookod? Ha van megadod?
2012. máj. 22. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!