Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alig emlékszem a tegnapjaimra!...

Alig emlékszem a tegnapjaimra! Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Visszagondolok, és szinte teljesen üres. Egy-két nagyobb dolgot kivéve. Nem arról van szó, hogy nem figyelnék oda a külvilágra, vagy magamra - sőt, talán magammal foglalkozom a legtöbbet! -, a saját érzelmeimet, gondolataimat nem bírom felidézni! Ha mesélnem kell arról, mi történt az eltelt hónapban, semmit sem tudok mondani. Elég ambivalens is vagyok.. nem tudom érdekelnek e egyáltalán az emberek? Nem érdekelnek.. de nagyon fontosak, én senkit nem bírok elereszteni! Akkor most hogy van ez? Olyan mintha minden bennem testesülne meg. A gyűlölet, a szeretet, boldogság, fájdalom... de mi van a tegnapokkal? Mi lehet a gond? Vagy ez normális?
2009. jún. 27. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Igen ez teljesen normális és ez így van rendjén.

Mivel semmilyen "nagyobb dolog" nem történik veled (akár öröm, akár - ne adj Isten - bánat), így monotonnak érezheted.

Ha állandó érzelemhullámok érnének téged akkor szerintem egy idő után az apróbb örömök nem jelentenének neked semmit, így teljesen érzéketlen lennél.

Az érzéseknek egy fontos tulajdonságuk, hogy akkor a legerősebbek, amikor éppen történnek. Nem lehet ugyanazzal az intenzitással felidézni őket. Lehet, hogy ezért érzed, hogy nem emlékszel az elmúlt napokra.

2009. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, hogy ez normális vagy sem. De velem is így van elég gyakran.
2009. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Erős érzelmeket élek meg. Szorongásaim vannak.
2009. jún. 27. 20:38
 4/8 A kérdező kommentje:
És másokkal beszélgetem, és arra sem emlékszem!:P
2009. jún. 27. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Normális.Az agyad a felesleges információkat törli
2009. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel én is így vagyok. Szerintem a memóriánkban valami hibádzik. Ez van. Szerintem nem normális, másoknak simán megy ha megkérdezem mi volt ekkor vagy akkor... én azt sem tudom tegnap mi volt:)
2009. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bilobil-az AGY karbantartója!
2009. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul :D összefolynak a napok már...
2010. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!