Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem egyszerre félek a...

Úgy érzem egyszerre félek a lányoktól és gyűlölöm őket! Más is eljutott már erre a szintre? Ti hogyan győzitek le a negatív érzéseitek a lányok irányába?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy huszonéves srác vagyok, sosem volt barátnőm, sokat gúnyoltam a lányok már eddig is vagy utasítottak vissza, mondták ronda nagy orrom van meg szőrös majom vagyok stb. Ez még a régebbi sztori, ma már neten ismerkedem, de ott is elutasítanak és az még semmi, de képet sem kell mutatnom, úgy bánnak velem, mint egy érzéketlen tárggyal a lelkembe gázolnak. Úgy tesznek nekem mint a kutyának, pedig én minden lányhoz kedvesen viszonyulok.


Sokszor gondoltam már rá, hogy bunkó módon kezdek neki és fura mód még többre jutottam, mint az igazi énemmel.


Szóval tényleg az lehet a gond, hogy igazából túl rendes fiú vagyok a lányokkal és nem is a külsőm?


Igazából a külsőm elég kényes téma, mert ma már szerencsére sok lánytól kaptam még ha neten is visszajelzést, hogy helyes vagyok és nem is hiszik el, hogy még nem volt barátnőm, de mégis annyira sok a bunkó, beképzelt lány, akivel többnyire találkozom, hogy minden eddig nehezen összekapart önbizalmam, önbecsülésem lerombolják és elveszik a kedvemet, erőmet a további próbálkozásoktól, mert miért is próbálkozzak lányokkal ismerkedni, ha ők nem tartanak engem értékes embernek, csak egy zsáknak, amibe jó alaposan belerúghatnak.


Nekem ez már sok, túlságosan sok fájdalom és sérelem gyűlt össze az évek alatt, amit többnyire lányoktól kaptam.


Mára eljutottam oda, hogy épp most is azon gondolkozom, hogy végleg abbahagyjam-e a csajozást és inkább csak a pénzkeresésnek éljek és prostikhoz járjak.


Mert ezek a mai lányok, ha ilyenek jellemre, akkor már egy prosti is többet ér, aki legalább a pénzemért kedves velem és kényeztet, amit a nekem tetsző lányoktól egyébknt sosem kapnék meg lehet.



2012. máj. 24. 22:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
12%
Menj külföldre sokkal normálisabbak ott a csajok is....
2012. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Mostanság jutottam én is idáig. De prostizni tuti, hogy nem fogok. Jó az egyedüllét is, találd meg a pozitív oldalát!
2012. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
36%
Eloszor is,sose mondd a lanyoknak,hogy meg nem volt baratnod,hazudj,de hihetot.Masodszor fontos a megjelenes,ember vagy te is,ha csunyanak tartanak,az a te hibad,mert ha adnal magadra akkor nem igy lenne,mivel neked is 2 kezed van es egy fejed..Figyeld C.Ronaldot azzal az idetlen lo pofajaval a vilag csajainak 99 szazalekat megdontheti.Es ne bomba csajoknal probalkozz(probalkozz reszegeknel,kezdetnek..)
2012. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Benned van a hiba, ha azt hiszed, csak azért, mert kedves vagy valakihez majd szétdobja a lábait is neked. Fel kéne ébredni a felszínes kis világodból és úgy viselkedni, mint egy normális ember/férfi.
2012. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Segítség!


20/L

2012. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Ez így van, "rendesnek" lenni nem nagy kunszt. Azzal, hogy nem viselkedsz bunkón még nem te vagy a nők megmentője. Kapsz még visszautasítást, míg egyszer egy olyan lányhoz nem mész oda, aki hozzád illik és nem fog visszautasítani. Amúgy lehet túl görcsös vagy, az taszítja a lányokat.
2012. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

ma 22:35


De én nem azért vagyok kedves velük, hogy rakja szét a lábát cserébe! Én mindenkivel ilyen vagyok, kedves, megértő, meghallgatom mások panaszait és szívesen segítek, ha tudok. Fiú haverjaimmal is rendes vagyok, persze hülyülünk és akkor cukkoljuk egymást, de az más.


Nem alázok porig senkit vagy teszek tönkre lelkileg, idegilek csak, mert nem tetszik külsőre vagy nem bírom a jellemét, nem szeretem a konfliktusokat inkább békepárti vagyok.

2012. máj. 24. 22:40
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor bocs, tégy úgy, ahogy jónak látod.

Én most pl. hamar ítélkeztem, te se ess ebbe a hibába és ne add fel, mert rossz embernél próbálkoztál.

2012. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hány éves vagy, nekem 26 éves koromig nem volt barátnőm. Amikor a "Különös éjszaka volt" sláger szólt a tévében (Csinibaba), akkor én bementem a szobámba, és becsuktam az ajtót, mert nem bírtam elviselni, hogy egy bájos női hang az első csókról énekel. A kiborulás határán lehettem. Én is kaptam a lányoktól hideget-meleget. Aztán jött az első barátnőm (telefonos társkereső), és sokkal jobb lett a helyzet. Aztán gyorsan jött a második is (társkereső iroda), és már két gyerekünk van. Ez az áldatlan állapot már csak emlék.

Szóval ne nyafogj, hanem indítsd be a bulldózert, és gyerünk! Ha az egyik leolt, nem törődsz vele, mész a másikra. Az utolsó három évben már ezt csináltam. Nem érdekelt, hogy mennyire ciki, boldog akartam lenni.

A prosti meg nem ad neked semmit, csak tágítja az űrt, tapasztalatból mondom. Nem egyszer voltam náluk.


39F

2012. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

Itt egy érdekes cikk:


Gondolom hogy azt a címet is adhattam volna ennek a cikknek hogy ”Miért nem mutatnak ki a nők semmilyen romantikus érdeklődést a kedves fiú irány (mint én) és mégis miért állítják állandóan azt hogy egy kedves fiúval akarnak megismerkedni (mint én)?”


Húú! Hát, lehet hogy nem. Habár nagyon vonzott az ötlet – mert a váratlan karrieremben mint az internet új „Kedves Mr. Abby”-ja, kaptam egy pár alapvető alakú kérdést az utóbbi pár hónapban, és már beteg kezdek lenni tőle, engedd meg hogy megmutassam az elméletemet hogy miért van az hogy a kedves fiúkat a nők mindég megvetik, és hogyan lehet kikerülni ezt a szociális fogyatékosságot anélkül hogy egy „hogyan légy köcsög pasi” tanfolyamra kelljen menned.


Biztos vagyok benne hogy ismered azt az idegesítő mantrát amit újra és újra hallasz a nőktől – vagy személyesen vagy ezekben a buta délutáni talk showk-ban „...De Oprah, (Magyarországon Balázs, vagy Mónika)nincs senki se akivel randizni lehetne, az összes pasi köcsög vagy egy vesztes. Egyszerűen találkozni szeretnék egy kedves pasival...” Ó hogy mennyire szeretnek panaszkodni.



Hát ha „kedves pasinak” tartod magad akiről ezek a nők azt állítják hogy meg akarják találni, de végül a női tápláléklánc alján fejezed be, akkor tudod hogy mekkora baromság ez az állítás. Mindenféleképp – annak ellenére hogy a legtöbb termékeny nő (18-35) valójában randizik & kefél a részeg vesztesekkel és köcsögökkel akikről azt állítják hogy útálnak – úgy néz ki hogy bele akarják fúrni a fejünkbe hogy CSAK azért csinálják ezt mert a „kedves fiú” –t nem találták meg. Peeee-rsze.



Ok, valójában ez történik. Szokás szerint, a nők kódokban beszélnek. (Híresek erről).



Amikor a nők elképzelik a „kedves fiúkat”, akkor amiről valójában álmodoznak egy olyan pasi aki mellett biztonságban érzik magukat... de egy nagyon „különleges” formában ami mellett megmarad a férfi vonzereje. Valójában ez nem rejtélyes amikor a női szempontból veszed figyelembe. Egy nőnek a biztonságos pasi azt jelenti hogy CSAK fizikailag ártalmatlan – semmi többet. Abban az értelemben hogy mit teszel az érzelmeivel, hát... az egy másik történet.



A forró és hideg, izgalmas és unalmas, biztonságos és veszélyes, keveréke az amit igazából keres egy pasiban – ez az amiért él. Erről gondolja hogy „kémiája” van a pasival.



A gond a túlságosan kedves vagy túlságosan barátságos és behódoló viselkedéssel az hogy tudat alatt ez a legrosszabb üzenetet küldi nekik.(P.S. minden ami fontos a férfi-női kapcsolat elején ez mindig NEM-verbálisan van kifejezve. A szavak lehet hogy a csábítás fontos eszközei – de az amit NEM mondasz ki fog dönteni a sikeredben!). Ez a nyamvadt tudatalatti üzenetezés a kulcsa amiért a kedves fiúk ritkán fekszenek le lányokkal.


Itt van hogy miért:



’A kedves fiús’ viselkedés NEM egy olyan valami amire a nők úgy tekintenek mint valami amit „felkapcsolsz” a közelükben hogy elkápráztasd őket. Helyette azt képzelik hogy téged KIKÉPEZTEK (igen, mint egy b***ott kutyát) más „erősebb” férfiak, hogy így viselkedj!



Más szóval, a ’kedves fiú’ az a viselkedésforma amit a fiúk megtanultak hogy megvédjék magukat más erősebb férfi közelében („nem vagyok veszélye a státuszodnak mint a domináns férfi...kérlek ne bánts...könyörgök ereszd meg hogy a kedves,veszélytelen barátocskád lehessek...”) A nőknek, ekkor, a „kedvesség” egy ordító vörös villogó fényjelzés hogy ALACSONY STÁTUSZÚ FÉRFI vagy, és így...



...HATALMASAT CSALÓDNAK benned!



Ez az amiért nem képesek kialakítani semmilyen szexuális energiát a kedves fiúkkal, jó okkal. A természet úgy alakította a női agyat hogy a leghatalmasabb férfit keressék párzásra hogy minél erősebb utóduk szülessen minél több eséllyel a fennmaradásra. Ez ugyanaz az ok amiért a férfiak úgy lettek alakítva hogy olyan nő után menjenek aki fiatal ( mivel fiatalság = reprodukciós siker, vagy másképp... öreg nénik = reprodukciós sikertelenség) Amíg a férfi és a női cselekedetek teljesen különbözőek, a céljaik ugyanazok maradnak – erős egészséges csecsemők szülessenek és hogy a faj fennmaradjon. Ez így van mivel a „férfiasság” és a „nőiesség” igazából két különböző de kiegészítő STRATÉGIA a faj fennmaradásához – és a férfiak és a nők kényszerítve vannak hogy különbözően viselkedjenek hogy összehangoztassák ezeket a stratégiákat.



Látod, a természetet nem érdekli ha megsérti az emberek érzéseit – csak az érdekli hogy reprodukciós sikere legyen hogy azokat az értékes DNS molekulákat az időben továbbvigye. A párzás és csábítás – minden állatnál – különválaszthatatlanul össze van kötve biológiailag. Menj ellene és millió évnyi evolúció ellen fogsz nekimenni (vagy a tervének, ki tudja). Tanulj meg a szabályai szerint élni... és majd nyersz!



Akárhogyis, ha a megfelelő típusú kedves fiú vagy a nőknél igazából azt jelenti hogy A)biztonságos vagy B)olyan pasi vagy akit NEM kell szégyelnie a szülei vagy a barátai előtt. Értsd meg hogy sok különbség van a s*gg nyaló nyuszi és a teljes őrült között. A te feladatod hogy megkeresd a boldog középpontot.



Ok, most egy alkalmazható gyakorlati elmélet jön. Nehéz pontosan leírni hogy kezeld a „kedves fiúságodat”, de itt a legjobb próbálkozásom...



Sohasem akarsz úgy viselkedni mint a kedves fiú a nők mellett, de...



...mindig olyannak akarsz TŰNNI.



Meg tudod érteni hogy mit próbálok mondani? A gond a kedvességgel az hogy PRÓBÁLSZ kedves lenni, ahelyett hogy ERESZTED hogy csak megtörténjen. Nem bírsz egy „nyilvánvaló” kedves fiú lenni – csak egy pár célzást kell adnod hogy az vagy, hogy annak TŰNJÉL. Soha sem próbáld a nőt a kedvességeddel elcsábítani, mintha az valami olyasmi lenne amire büszke lennél!



Itt van egy pár példa hogy mire gondolok:



1.


Amikor először találkozol egy nővel akihez vonzódsz, akkor muszáj egy NEM-verbális kommunikációt létesítened ami egyfajta módon a tudatalattijában párzási gondolatokat kelt fel. Más szóval az érdeklődésedet férfi-nő szexuális-potenciális módon kell kimutatni szavak nélkül! Ügyes trükk ugye? Igazából egyszerű... a két módszer amellyel ezt megteheted hogy hosszabbítod a szemkontaktust, és rövid pillanatokra NEM zavaró helyen megérinted. Mindkét módszert alkalmanként használandó, de a lány nem bírja félreérteni az igazi célját.

2.


Mutass célzásokat hogy kedves fiú vagy, de ne demonstráld – másképp egy teljes s*gg nyalónak esel ki. Ezt úgy éred el hogy A)megemlíted hogy erős család-barát kapcsolataid vannak az életedben (jelzés a nőknek hogy „normális” vagy). Vagy B)megemlíted hogy van valami érdekes az életedben – akár a munkahelyeden, hobbiként, vagy esetleg egy nem túl régi kalandodat elmeséled.



Itt egy példa a saját tapasztalataimból. Egy fényképező cégnek dolgoztam. Izgi mi? Nem igazán. Az idő amit ott töltöttem kamerával a kezemben kevesebb mint 5%-a az összes időnek amit ott töltöttem. Legtöbbször unalmas laboratóriumi munkákat végeztem és mechanikai „Mc Guiver” trükköket hogy sok régi túlhasznált gépet használhatóvá tegyek. De lehet hogy kb. fél-tucattól kb.20-szor évente repülőre ülve légi képeket lőttem a nyugati New Yorki terület felett különféle reklám ügyfeleknek.



Így amikor lányokkal beszélek, néha egy gyors kis anekdotát mesélek ami kapcsolatban van a régi repülős munkahelyemmel. Például hogy az Erie tónál gyülemlő hó milyen szép színes töréseket ábrázol a zöldes jégen a tél közepén. De nem mesélek róla többet,... és nem mesélem el teljesen hogy kerültem oda, hogy sikerült ezt megfigyelnem. Munkán keresztül? Vagy talán hobbi? Mivel foglalkozok hogy megfigyelhettem ezt a természetes csodát? Üzlet út? Mi?



A lány most legalább egy kicsit kíváncsi rám, de nem érzi magát kényelemben hogy kérdéseket tegyen fel mivel most tértem át gyorsan erre a témára és nem igazán ismer eléggé. Ezek mellett(és ezt fontos megérteni) a lányok szeretik ha nem tudnak valamit! Rejtély! Izgalom! Rejtetten tudattam vele hogy egy eredményes pasi vagyok (biztonságos és normális) aki VALAMIVEL foglalkozik ami csodálatra méltó és valószínűleg jól fizető munka – de nem mondtam el túl sokat róla és főleg nem magyaráztam el a legutolsó részletet, mivel a túlságosan dicsekvő módszer inkább az unalmas kedves fiúk szokása.



Adhatsz célzásokat a családodról („kapcsolatokról” vagyis „nem vagyok egy magányos kétségbeesett koldus”) vagy bármit hasonlóképpen hogy megmutasd neki hogy egy normális(kedves?) fickó vagy anélkül hogy átszúrnád a rejtélyesség buborékát aminek be kell jegyeznie mindegyik csábítást.



Most olyan vagy mint „Flinn-ben” oly módon hogy a lábad a lány szívének az ajtajához helyezed(Ne felejts el hogy ez csak az első lépés). Miért? Azért mert a lány azt az elhatározást hozta a „tudatalattijában” (ahol igazán számít) hogy kedves fiúnak tűnsz egy valójában domináns férfi mutatkozás alatt, és ez felcsigázza az érdeklődését.



Te egy ritka találkozás vagy az univerzumban a férfiak között ami vagy nyámnyila unalmas pasikra vagy értéktelen (de sajnos izgalmas) köcsögökre bomlik le. Az értéked felment most amikor a legjobban számít...ami miatt sikerül vagy nem sikerül az első találkozás. Függetlenül hogy milyen „hibákat” képzelsz el hogy vannak rajtad, így érdekes lettél a számára olyan módon amit nem fog „túlzottan kedvesnek” felismerni. Most van esélyed!



A cikk írója:

Mike Pilinszki


Forrás: [link]

2012. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!