Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem egyszerre félek a...

Úgy érzem egyszerre félek a lányoktól és gyűlölöm őket! Más is eljutott már erre a szintre? Ti hogyan győzitek le a negatív érzéseitek a lányok irányába?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy huszonéves srác vagyok, sosem volt barátnőm, sokat gúnyoltam a lányok már eddig is vagy utasítottak vissza, mondták ronda nagy orrom van meg szőrös majom vagyok stb. Ez még a régebbi sztori, ma már neten ismerkedem, de ott is elutasítanak és az még semmi, de képet sem kell mutatnom, úgy bánnak velem, mint egy érzéketlen tárggyal a lelkembe gázolnak. Úgy tesznek nekem mint a kutyának, pedig én minden lányhoz kedvesen viszonyulok.


Sokszor gondoltam már rá, hogy bunkó módon kezdek neki és fura mód még többre jutottam, mint az igazi énemmel.


Szóval tényleg az lehet a gond, hogy igazából túl rendes fiú vagyok a lányokkal és nem is a külsőm?


Igazából a külsőm elég kényes téma, mert ma már szerencsére sok lánytól kaptam még ha neten is visszajelzést, hogy helyes vagyok és nem is hiszik el, hogy még nem volt barátnőm, de mégis annyira sok a bunkó, beképzelt lány, akivel többnyire találkozom, hogy minden eddig nehezen összekapart önbizalmam, önbecsülésem lerombolják és elveszik a kedvemet, erőmet a további próbálkozásoktól, mert miért is próbálkozzak lányokkal ismerkedni, ha ők nem tartanak engem értékes embernek, csak egy zsáknak, amibe jó alaposan belerúghatnak.


Nekem ez már sok, túlságosan sok fájdalom és sérelem gyűlt össze az évek alatt, amit többnyire lányoktól kaptam.


Mára eljutottam oda, hogy épp most is azon gondolkozom, hogy végleg abbahagyjam-e a csajozást és inkább csak a pénzkeresésnek éljek és prostikhoz járjak.


Mert ezek a mai lányok, ha ilyenek jellemre, akkor már egy prosti is többet ér, aki legalább a pénzemért kedves velem és kényeztet, amit a nekem tetsző lányoktól egyébknt sosem kapnék meg lehet.



2012. máj. 24. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem tetszik a cikk. Én is hallottam ilyen "kinek látszol és kinek játszol" dumákat, de nem bírtam volna megcsinálni. Én mindig önmagamat adtam, amennyire tudtam.


Kilences voltam.

2012. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik lány még tanácsokat is adott elbocsátó szép üzenetként, az egyik az volt, hogy vegyek néhát igazán jó cuccot, és akkor jobban fogok tetszeni a lányoknak. Én meg csak néztem, hogy MIII VAAAN??? Magamat akarom mutatni, nem a ruhámat.


Még mindig a Kilences.

2012. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki magát adja, mert csak magát tudja adni, mást nem. Jólvan, kivéve a kémek és a színészek, de mi átlagemberek nem bírjuk sokáig fenntartani a látszatot, nem is lesz hihető meg belefáradunk. A lényeg, hogy olyanná kell válni, amilyen akarsz lenni. A lányoknak annyi kell, hogy legyél férfias kisugárzású, erős jellemű. Szerintem minden férfi minél inkább férfiasabb és magabiztosabb akar lenni, nem? Meg kell tanulni bátornak, határozottnak lenni, és majd azon kapod magad, hogy nincs szükség megjátszásra, mert minden jön magától.


De ha így megfelelsz magadnak, ahogy vagy, akkor nehogy változtass, mert akkor így vagy jól. Én úgy vagyok vele, hogy nagyon zavar, hogy állandóan csendes, feszült jókisfiú vagyok és próbálok férfiasabbá válni.

2012. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

10-es ez marhajó

már csak egy valamit nem értek, amit eddig sem értettem, hogy hol marad a saját személyiségem egy lánynál

mikortól lehetek önmagam? évek döntik el:O

2012. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok , de hasonlók a gondjaim a férfiakkal!
2012. máj. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
44%

14-es

a saját személyiségednek végig benn kell lennie, ne csinálj olyasmit, ami tőled idegen

mondjuk azt nem árt felfogni, hogy mi az, ami nem jó taktika, mi taszítja a lányokat pl. ez a nyalizó, sokszor álkedves, viselkedés, amit a cikk is említett

nem baj, ha a 'kedves' fiúk kicsit visszafogják magukat, és nem arra helyezika hangsúlyt, hogy ők mennyire figyelmesek

2012. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez a helyzet, csak én jóval ......fiatalabb...... vagyok, mint te :D

sajnos a mai lányoknak a bunkó, beképzelt köcsögök kellenek:/ (K*rva nagy tisztelet a kivételnek ;)

engem még a fiúk is folyton piszkálnak... csak mert nem vagyok erős, bunkó, meg ilyenek :) de persze ha kell, mindig segítsek.. lányok meg csak a hibákat látják bennem, mert mostanság melyik lányt érdekli ha egy fiú kedves, és aranyos mindenkivel?:) az utcán ha elmegyek mellettük kiröhögnek...... :/

Meg max annyit mondanak, hogy : Aranyos vagyok... aztán legyek boldog vele >.<"

De sajnos én nem idióta szar családban nőttem fel és így nem lettem kis bűnöző... :SS

2012. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is jóval fiatalabb vagyok és szintén olyan nevelést kaptam, hogy legyek mindig nagyon kedves és okos. Mióta az eszemet tudom, mindig is tudományos szempontból néztem a világot és mindig azon voltam, hogy jó gyerek legyek és ne okozzak problémát a szüleimnek. Kiskoromban nagyon antiszociális voltam, nem voltak barátaim és alig beszéltem. Szóval a kezdetektől fogva ilyen közegben nőttem fel. Mára meglett az eredménye, jól vág az agyam ellenben nehezen tudok társaságban ellazulni és igen tömören fejtem ki a mondandómat ha beszélek.


Persze sokat javultam azóta... először ösztönösen, most már tudatosan alakítom az életemet egy normálisabb út felé, értem ezalatt, hogy barátkozok, bulizok, csajozok, megtanulok laza lenni és jobban beszélgetni. De nem egyszerű...


Egy ideig azt hittem, hogy a kedvességemmel, az udvariasságommal tudom megfogni a csajokat és a legjobb, ha a kedvükbe járok és szórakoztatom őket. Gondolom tudjátok, hogy tévedtem. Persze a lelkem mélyén még mindig ott van a visszahúzódó jókisfiú, de már nem törekszem arra, hogy ezt minél jobban kifejezzem, inkább a magabiztosságra koncentrálok. Ez már sokkal eredményesebb.


Szóval nem a nőkkel van itt a baj, nehogy azt higgyétek, hogy olyanok, mint egy szigorú szabályok szerint működő értékelőrendszer. Ők is ugyanolyan emberek mint mi, csak ők férfiakat keresnek, méghozzá olyat, aki férfias. kb ennyi kell nekik röviden

2012. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Agnetha válasza:
Próbálkozz először inkább idősebb nőkkel.
2012. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!