Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyenek vagytok valójáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyenek vagytok valójában? Milyen érzéseitek, gondolataitok vannak a szerelemmel? (menőzös, fejjátszós válaszokat nem kérek)

Figyelt kérdés
Az igazi énetek érdekel, azok az érzések, amit nem mutattok ki.
2012. márc. 2. 19:59
1 2
 1/13 Centurio77 ***** válasza:
Egyszerű gyerek vagyok, mint egy fakocka!
2012. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szerelmes, ezért nincs véleményem róla.

Amikor látok boldog párokat, aki szeretik egymást és együtt vannak, akkor örülök. Tisztelem azokat, akik ki is tartanak egymás mellett stb...

De amikor valaki itt rinyál meg f..ságokat beszél, azt ...

2012. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem is értem, mi a problémád konkrétan?? Mi a kérdés?

Hogy a szerelem hatására előjön-e egy másik énem??

Hogy elnyomom-e saját magam azért, mert így szokás, vagy mert valakinek nem tetszene, ez meg az? Vagy mi??

2012. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Aki szerelmes, az szerelmet érez, ez a legjobb válasz. Hogy az mi a rák, azt biztos tudod, ha már átélted. Most hogy mellé milyen egyéb hatások járulnak, vagy hogyan torzul az érzés, ha egyáltalán fenn áll, az pedig egyén függő. Ne akard már, hogy egy érzést leírjunk, hogy milyen.

Vagy ilyenekre gondolsz, hogy ? Primitív leszek, keserű lesz a szám stb...???

2012. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
arra gondolok hogy a lányok egy csomót agyalnak az ilyesmin a szerelem mellett figyelik a fiút minden mozdulatát próbálják fejtegetni magukban egy csomó mindent átgondolnak. és az érdekel hogy ti szoktatok-e így agyalni. részletesen átgondolni mindent. milyen gondolatok jutnak ilyenkor az eszetekbe...
2012. márc. 2. 20:10
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem csak a szerelemmel viselekdem így. Mindig mindent átgondolok és hosszútávon k..va káros tud lenni.

Emlékszem, amikor kicsi voltam és tetszett egy lány is mindig végig gondoltam, hogy most mit gondolhat rólam, jól csináltam-e, szeret-e stb... Kellemes is meg nem is ez az érzés. Fölöeslges rágódás...És igen, sokan szoktak ilyet csinálni, rágódni, álmodozni, bemesélni dolgokat...

Annak a legjobb, aki sekí hülye és nem gondolkodik, csak bemesél dolgokat. Mert addig, amíg nem csalódik. Boldog.

2012. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én szoktam agyalni stb, de már megszoktam hogy a ni kapcsolatunkban én vagyok a romantikusabb, még sokkal gyakorlatias
2012. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagyis rosszul írtam, mert beméslni lehet ilyeneket is, hogy hátba fog szúrni, rondának talál, nem tetszem neki, csalódni fogok benne. De egyén függő, hogy ki mit gondol. Vannak pesszimista, optimista, realista és vak emberek.
2012. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 JulesM111 ***** válasza:
2012. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kértem hogy az ilyen válaszokat mellőzzétek.-.- kultúrált válasz emberek.! :) a többieknek köszönöm a választ. :D
2012. márc. 2. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!