Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha visszamehetnél az időben,...

Ha visszamehetnél az időben, megváltoztatnál valamit? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

én semmit, mert hiszem h minden okkal történik velünk és akármennyit is szenvedtem akkor nem változtatnám meg, hiszen ha azt a sok rosszat nem éltem volna át akkor lehet h nem lennék ilyen ember, mint amilyen :) 18/L


kérlek írjátok le a korotokat és nemeteket is :)


2012. máj. 25. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
más középiskolába jelentkeznék..19/F
2012. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem festeném be a hajamat feketére...lol

16/l

2012. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elküldeném a mostani férjemet a pi*ába mikor először találkozunk!!
2012. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Megakadályoznám, hogy megszülessek.
2012. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megmenteném Lincoln,té seggyüt megmentenénk JFKt.Jah és megadályonám az új oktatási törvényt és a chipsadót.
2012. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szakértővel választanák szivacsos melltartót,és nem egyedül;nem törtem volna el a székemet;nem vertem volna meg egy velem egykorú fiút. 12/L
2012. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem születnék meg. 29/F

Ha mégis megszületnék, akkor nagyjából az egész életemen változtatnék óvodáskoromtól kezdve.

2012. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NEm értetek az időutazás mechanikájához HA feltesszük hogy egy idősík van, Akkor a paradoxon,amit létrehozol a születésed megakadályozásával, megsemmisíti az dimenziónkat. HA szerencsénk van csak a miénket. Viszont ha feltesszük hogy több idő vonal,egy "N" csomópontból indul ki,akkor csak az "n" pontban változtathatod meg azt,ám így, egy második idővonalra kerülsz nevezzük idővonal 2 nek,ahol az N csomóban létrejött változások történnek. Ebből következik,hogy az idővonal 1 az N csomópont után,darabjaira hullik. Tehát. Teszem azt születtél 1990 ben,itt megakadályozod a megszületésedet, így az általunk ismert 1991..2012 nem fog létezni,így nem születsz meg,nem nősz fel, nem utazol,vissza nem akadályozod,meg,de mivel az idővonal 2 meg nyílt az "N" csomópont megszakadásánál,Így csupán az univerzum általunk ismert formája szűnik meg.Talán nem lesz feltűnő változás,de ezzel akár az emberiséget is kiirthatod. Ezért kell kerülni az idő-paradoxonokat.
2012. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

az elöttem szólónak igaza van.

de azért amikor 5-ben átirattak új suliba akkor nem lettem volna olyan csendes de azért nem biztos hogy olyan sok dolgon változtatnék mivel a múltam tett olyanná amilyen vagyok és minden hibánkból tanulunk

2012. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindent, amit leírtál, ahogy jelezted, csak akkor lenne, ha feltételeznénk, hogy csak egy idősík van. Miért feltételeznénk ezt? :)

Egyébként persze, hogy egy ilyen változtatással történne egy leágazás, de akkor ez a mostani ág már nem is érdekelne, csak az új. :)

2012. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!