Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha visszamehetnél az időben...

Ha visszamehetnél az időben és 1 dolgot megváltoztathattál volna, akkor mi lett volna az?

Figyelt kérdés
pl: én visszamentem volna 8. osztályos koromig. akkor a nyáron uncsitesóm mondta, hogy nem megyek-e kondiba vele, azt mondtam, hogy nem. már megbántam azt a döntést. ilyenre gondolok. és kort is.
2010. szept. 2. 19:29
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
AZT KIHAGYTAM? HOGY MOST 12. es vagyok!
2010. szept. 2. 19:29
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy dolgot változtatnék meg.

Ha nem baj akkor többet írnék.

1.Nem azzal a Valakivel kezdtem volna el barátkozni...hanem mással..

2.Visszamennék 6.osztály környékére és több jó dolgot próbálnék ki amit akkor nem tettem (de nem kell piára, meg cigire meg bulikra gondolni...nem erre gondolok -Csak jobban kiéltem volna magam!)

3.De legjobban gyerekkoromba mennék vissza-Ott mindent megváltoztatnék.Pl elmentem volna sportolni, vagy ilyesmi..Lényeg, hogy ne lett volna belőlem egy senki!

18/L

2010. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
89%

Amikor csapatban sportoltam, nem álltam ki a véleményemért, ilyen visszahúzodó tipus voltam. Nah ezen változtatnék, mert azóta átestem a ló másik oldalára, és mindenkit képes vagyok felsőbbrendűsködve kioktatni észérvekkel csak mert más a véleménye. És szerintem ez nem jó, látom, hogy most ez személyiségem legnagyobb hibája. Lehet ha akkor, kicsit vérmesebb vagyok, most ez nem lenne.


19/L

2010. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
100%

hát én a gyerekkoromat változtatnám meg, más haveri kör, más sulik, több sport, de legfőképp a tanulásomat és arra mennék amit igazán szeretek gépészetre nem építészetre:S


17/f

2010. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Többet mozognék. A legjobb barátnőmmel több értelmes dolgot csináltam volna.

13/L

2010. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
Hamarabb elköltöznék otthonról.32L
2010. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 baranyi kálmanné ***** válasza:
100%
Hát biztos jobban tanulnák,nem volnék olyan lázongó,időbe haza érnék,nem feleselnék .Nem mennék férjez csak ha 30 éves volnék.Jobban meg ismerném a világot, és jobban spórolnak a pénzel.
2010. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

1.nem jöttem volna össze a mostani barátommal

2.jobb kapcsolatot kezdtem volna a húgommal

3. több baráti kapcsolatot kellett volna kialakítanom 15-18 éves koromban


22l

2010. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
60%
oviba mennék vissza és asszem nem kérnék kistesót vagy a szombat éjszakára ,amikor az első csókomat kaptam,na ott pár dolgot másképp csináltam volna.13/L
2010. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Néha-néha buliznék, valamint nem mondtam volna valakinek valami olyat amit most nagyon nagyon bánok:(:( de hát ilyen az élet, úgy látszik szenvedni születtünk, már aki. Egyébként nem vagyok egy pesszimista ember, de ha végig gondolom eddigi életemet nem sok jót tudnék megemlíteni. De még mindig jobb, mint ha beteg lennék vagy ehhez hasonlók.
2010. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!