Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha visszamehetnél az időben...

Ha visszamehetnél az időben egyetlen pillanatra az életedben, hogy beszélj régi önmagaddal, akkor mikorra mennél vissza, és mit mondanál magadnak, és miért?

Figyelt kérdés

és akkor is visszamennél, ha tudnád, hogy az időutazás után már nem csinálhatnád vissza az időugrásodat semmivel sem? Ha lehet, akkor ilyen alapokat ne írj, hogy megadnád a nyerő lottószámokat.

amúgy csak kíváncsi vagyok, hogy az emberek mit mondanának saját maguknak, ha találkoznának múltbeli énjükkel. mire figyelmeztetnék önmagukat, vagy mire nem.


2009. okt. 4. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én visszamennék 8.-ba,és közölném magammal,h ne menjek gimnáziumba,hanem szakközépbe,és most nem egyetemre járnék,hanem lenn egy szakmám és dolgoznék!
2009. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kétszer is visszamennék, és a mind a kétszer meghívnám magam egy sörre, és elmondanám, hogy az aktuális barátnőmmel el se kezdjek semmit, mert ekkor és ekkor ki fog dobni.
2009. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Egy pillanat alatt semmit nem tudnék mondani:D
2009. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2009.01.28.
2009. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Általánosba mennék vissza, alsós koromba, és megmondanám magamnak, hogy sokkal jobb zenék vannak, mint amit akkor szerettem. (Mostanság, ha koncertfelvételeket nézek, mindig az jut eszembe, hogy: "A fenébe! Én is ott lehettem volna...")Azt is elmagyaráznám, hogy nem minden ember jó, de szükség van barátokra, ezért nyugodtan beszélgessek a többiekkel. (Nagyon félénk gyerek voltam, még ma is nehezen barátkozom.) Valamint azt tanácsolnám magamnak, hogy járjak valamilyen sportkörbe. (Nagyon szeretek kosarazni, de sajnos nem kezdtem elég korán.) Biztos, hogy nem csak ezt mondanám, de most hirtelen ez jutott eszembe. Viszont nem biztos, hogy ezt a sok dolgot gyerekfejjel meg tudnám érteni. Egyszerűen hülyének nézném magamat, és valószínűleg igyekezném elkerülni, hogy olyan legyek, mint amilyennek láttam magam. Azt gondolnám a mostani énemről, hogy túl komoly... De nagyon érdekes a kérdés, ez még sosem jutott eszembe :)
2009. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én visszamennék 2005 julius 3.ára. és megmondanám magamnak, hogy aznap este ne mennyek el a haverokkal betörni bármien biztonságosnak is tűnik a környék, mert az a nap elkurta a következő négy és fél évemet :S és adnák magamnak egy ütősre tekert füvescigit, ami az első lévén annyira szétcsapott volna, hogy tuti nem mentem volna utánna már bele a hülyeségekbe. és elmondanám magamnak én is, hogy lehetnék kicsit barátságosabb az emberekkel.
2009. okt. 5. 08:15
 7/10 anonim válasza:

Húzzál sportolni mert dagadt és merev leszel, lefogyni pedig kemény feladat.

- kb 10 évvel ezelőttre mennék vissza.


L/20

2009. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na most az időt nem tudom mikor volt ,de visza mennék az időben és azt mondanám magamnak "Ha egy lányal találkozol

legyetek barátok és beszélges vele".

Ember,ha tudnád mikket mondanék magamnak "Ne szőkj el

az iskolában a tanszobárol".

Nekem már megtőrtént 3-4 honapal ezelőt ,hogy egy lány viszautasitott pedig randizni akartam vele és kiborultam.

Na én visza mennék és nemérdekel ,de amikor suli gyűlés lenne akkor a nyilvánoság ellőt ki orditanám magam ,hogy észre vegyék ,hogy 2 van belőlem.Miért?Nem igazán tudom.

2010. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kovács Pál ***** válasza:
én két perccel ezelőttre mennék vissza, és megakadályoznám, hogy megigyam azt a sört a joghurtra...
2010. szept. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Késönérő tipusú jellem vagyok, akit ez miatt régen kiközösítettek, lelki törést szenvedtem,azóta meg pszichotikusan eddzek és tökéletességi méniám van az életem minden terén kb. Azóta minden rendben van,de a lelki sérelmek örökre stigmatizáltak.számos pszichés betegségem van. Az életem egy köpet. Visszamennék egészen a középiskola legelejére,és elmondanám magamnak azokat az instrukciókat, amik alapján már abban az időszakban is menőnek számító,megbecsülhető emberként indulnék abban az időszakban,megmondanám hogy mik azok az események amikor jobb kussban maradni,jobb konfligtusokat elkerülni,illetve módaszereket tanítanék idejében magamnak,amikre utólag jöttem rá tapasztalatból,hogy könnyeben megoldjam az összezőrrenéseket,és én kerüljek ki azokból győztesen. Akkor minden gördülékenyebben menne az életemben, volna társaság körülöttem, képes volnék másokat szeretni,nem csak kihasználni.Nem volnák agyilag zavarodott, és több sikerem lenne az életemben.
2010. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!