Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hazaköltözzem? (egyetemista...

Hazaköltözzem? (egyetemista vagyok)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: barátom már dolgozik 1 éve, 2 éve együtt is lakunk. Emiatt így nyáron (meg még szorgalmi időszakban is így volt, mert nem volt olyan sok órám amire érdemes volt bejárni) sokat vagyok egyedül és ezt nagyon nehezen viselem, lehangolt vagyok emiatt, aztán haza jön akkor 1 kis idő múlva helyre jövök, de addig nagyon rosszul érzem magam. Itt nincsenek barátaim se, csak otthon. Most munkát keresek, de pl. pont ma utasítottak vissza egy helyről (eladónak jelentkeztem és ilyen próba nap is volt, tehát látták milyen vagyok és hogyan dolgozom) és emiatt is nagyon elszomorodtam és egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam. Nem tudom mi lesz, ha ez lesz egész nyáron (egyedüllét és visszautasítások a munkahelyekről). Ha haza mennék ott tudnék találkozni a barátnőimmel vagy talán ott találnék valami munkát és otthon se lennék egyedül, mert anyukám otthon van, de akkor meg a barátom hiányozna hétköznapokon és ha haza jönne akkor se lenne olyan, mint itt az albérletben, ahol csak ketten vagyunk. Ha meg itt nem dolgozok akkor neki kéne "eltartania" ezt meg egyszerűen nem bírom elviselni, azt se engedem neki, ha itthonra kaját rendelünk meghívjon vagy hogy csak ő fizesse az internetet, pedig neki kb. 3-szor annyi bevétele van 1 hónapban, mint nekem.

Előre is köszönöm annak, aki elolvasta és válaszol!


2009. jún. 29. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmmm azt nem írtad, hogy mennyi időre van egymástól az otthonod, és ahol most laksz, illetve azt sem értem, hogy most végleg haza akarsz költözni, vagy csak arra az időre, amíg újra el nem kezdődne a suli. Nos, ha csak erre a két hónapra mennél haza, akkor én a helyedben hazamennék, főleg hogy a barátaid is ott vannak. A barátod nélkül meg csak kibírod addig, főleg h hétvégén találkoztok.
2009. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak erre a 2 hónapra mennék haza, és 140 km-re lakom Győrtől Zalaegerszegen.
2009. jún. 29. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

helyzetem hasonlo,de semmi pénzért nem költöznék haza,hiába nemtulsok km-re laknak a szüleim,ha együtt,akkor télen-nyáron együtt,ha van suli ha nincs,ha van melo,ha nincs,barátok akárhol akadnak,párja csak 1 van az embernek.Mleot meg ne egy helyen keress

22/L

2009. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!