Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan aki már egyetemista...

Van olyan aki már egyetemista és még mindig nem tudja mi szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Én sajnos így vagyok. Úgy választottam egyetemi szakot, hogy megnéztem mi áll hozzám a legközelebb, mit szeretnék tanulni. És ez még távol áll attól, hogy aszerint válasszak szakot, ami szeretnék lenni. Ugyanis akkor sem tudtam, ma sem tudom. Nagyon tetszik amit tanulok, de nem igazán tudom elképzelni magam ilyen szakemberként. És a legrosszabb az, hogy végiggondoltam már milliószor és alaposan, de semmi más szakmában nem tudnám magam elképzelni, úgyhogy mégiscsak az áll a legközelebb hozzám, amit jelenleg tanulok. Volt már valaki így? Mi a teendő ilyenkor?
2010. márc. 10. 15:46
 1/1 Zenon ***** válasza:

Van.Én is így vagyok.Egyetemre járok, két év alatt megjártam 3 kül. szakot, ami most van, az elfogadható, de még ez sem passzol hozzám, ma sem tudom elképzelni, mihez fogok kezdeni később.Érettségi előtt se tudtam, és ma sem.

Nem tudom, mi a teendő, ha az embernek nincs konkrét elképzelése.Hátha menet közben találsz valamit, ami illik hozzád, amit szívesen is csinálnál.Hátha.

2010. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!