Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akar mindenki megváltozt...

Miért akar mindenki megváltoztatni? Miért nem értik meg, hogy én igy érzem jól magam? Miért nem érdeklek senkit?

Figyelt kérdés

Szeretem az elvont dolgokat,nem félek annyira de annyira a haláltól,szeretem a sötét dolgokat,a sötét szineket,a Tim Burton féle meséket,filmeket(amikre ált. azt mondják,hogy "nemnormális").


Kiállok az igazamért,kinemállhatom a kényes lányokat,plázacsicskákat,a dumájukat,az emókat,a nyálas dolgokat.Lázadó,de romantikus tipus vagyok,szeretem a rockot,antiszociális vagyok(nem szeretek társaságban lenni).Nem szeretem a lányos dolgokat,mint pl. a divatot(lány vagyok).És valahányszor elmegyünk valami ismerősünkhöz,csak arról győzködnek,hogy sokkal jobb lenne nekem máshogy,mert nem olyan vagyok,mint ők.


Barátok szempontjából,csak a fiúkkal jövök ki jól,és még sose jártam senkivel,senkit se érdeklek.Most ne mondjátok azt,hogy "mertsötétszemélyiségvagyazértnemjárszsenkivel",mert ha úgy van kedvem,vicces vagyok,és az osztálytársaim azt mondják belevaló,és vagány csaj vagyok,meg jófej...de nem törődik velem senki,nem érdeklek senkit,és még legjobb barátom/barátnőm sincs.


2009. jún. 29. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne változz meg csak azért mert mások szerint, Neked úgy jobb lenne. Ha Te így érzed magad jól akkor maradj úgy ahogy vagy.

Nem egészen értem mit is szeretnél kérdezni. Elégedetlen vagy magaddal de változni nem szeretnél?

2009. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én csak igazi barátokat szeretnék,és egy kis törődést,mert a családommal nem értem meg magam igazán,nagyszüleim sincsenek,azt hiszem össz-vissza 5-6 igazi barátom van.
2009. jún. 29. 20:43
 3/19 A kérdező kommentje:
És egy kis szeretetet.
2009. jún. 29. 20:44
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy a szüleid szeretnek. :) Beszélj velük és mond el nekik, hogy Te így érzed jól magad és próbáljanak meg elfogadni. Egyébként mennyi idős vagy? Meglehet még változni fogsz, csak a kamaszkor miatt van ez így...

Amúgy sokmindenben hasonlítunk :) én sem vagyok túl társaságkedvelő.

Azt mondtad szereted a zenét. A zene által sok jó barátot lehet szerezni. Mi lenne ha beíratkoznál zene suliba, ott sok barátot tudnál szerezni.

1. válaszoló

2009. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen,beiratkoznák egy művészeti suliba rajzra(az is jól megy),de oda jár az egyik régi osztálytársam,aki teljesen imádja azt a pocsék sulit,és mindig arról áradozik milyen jó,meg minden.De az a suli tele van igazságtalan tanárokkal,és rongyrázó beképzelt gyerekekkel,na meg az órarendjük is összevissza van és ott azt tesznek amit akarnak,de akkor az ártatlanok rosszul járnak,és jobban szeretem a mostani sulimat,mint azt az egosulit.
2009. jún. 29. 21:08
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem lehet olyan rossz az a suli, nem túlzod el egy picit?

Hidd el nekem, hogy egy ilyen iskolában azért szépszámmal akadnak hozzád hasonló emberek, hiszen mégis csak művész lelkek. Én is egy ilyen iskolába járok és egy csomó barátom van pedi eddig nem nagyon voltak. A

tanárok elképesztően jó fejek...!

Még mit mondhatnék? Volna olyan dolog amibe nem kötnél bele? :D

Sajnos ha Te nem akarsz változtatni a hozzáállásodon akkor Én mit tehetek. Merj bele vágni új dolgokba.

Barátokat csak úgy fogsz találni ha egyáltalán rá veszed magad arra hogy barátkozz.

2009. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hiába mondom,úgyse ismeri itt senki azt a galád sulit.
2009. jún. 29. 21:24
 8/19 anonim ***** válasza:

Nézd, ha barátokat akarsz szerezni akkor muszáj lesz valahogy rávenned magad az ismerkedésre. Ha ezáltal a suli által nem akkor máshogy...

Nem hiszem el, hogy nincs egyetlen olyan ember sem a környezetedben akit nem kedvelsz legalább egy kicsikét, vagy fordítva, hisz Én máris megkedveltelek :P

2009. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
vannak,de nem akarnak velem barátkozni, a fiúk meg érzéketlenek.
2009. jún. 29. 21:37
 10/19 A kérdező kommentje:
mármint nem igazán dobja fel őket a társaságom
2009. jún. 29. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!