Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek! Tudom, irigyeltek a...

Félek! Tudom, irigyeltek a problémáim miatt, és azt is, hogy lesznek nagyobbak is, de kérlek, legalább nyugtassatok meg!?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy június végén töltöm a 18at,és úgy érzem,rengeteg dologból kimaradtam. Példának okáért nem volt még barátom...a legnagyobb gondom azonban az,hogy nagyon rossz a kapcsolatom édesanyámmal,de már kiskorom óta.nagyon durván nevelt,és a semmivel tette egyenlmvé az önbizalmamat.ezen megpróbáltam javítani,nem sok sikerrel.ezzel oda akarok kilyukadni,h a szüleim se vigasztalnak meg,sőt,csak megaláznak.ti hogy 'váltatok nagykorúvá'?

2012. máj. 27. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem az, h 18 lettem, kb annyit változtatott az életemen, h legálisan vehettem alkoholt... és büntethető lettem. Ezen kívül semmi nem változott. Pedig előtte azt hittem, h fog. De nem. Ugyanolyan volt 18 év 1 naposnak lenni, mint 17 év 364 naposnak. Semmi változás...
2012. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18 évesen még nem kell félni ma már nem 18 évesen lesz felnőtté az ember mint a régi tanyasi világban... majd ha 30évesen ugyan ezek a gondjaid akkor van nagy gáz
2012. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem értem pontosan,mire gondolsz,de egy biztos: nem hiszem,hogy az édesanyámmal rendeződik a viszonyom...nővérem 33 éves,ő is hasonló kapcsolatban áll vele...
2012. máj. 27. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:
arra gondolok: ha még 30évesen szűz leányként otthon vagy akkor az gáz lesz, de 17,9 évesen még ez nem gáz. eddig nyílván csak az oskolára koncentráltál, ami nem is baj. De jobb ha tudod ha anyáddal élsz ő mindig is ellene lesz, hogy pasizzál, szóval meg kell tanulnod kikapcsolni őt az agyadban
2012. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! :) tudod, Király Sándor,itt nem azzal van a probléma,hogy anyám a pasizás ellen lenne,sőt! nagyon zavarja,hogy nincs még párom,és bár elég sokat vagyok a barátaimnál,azt a kis időt is sokallja,amíg itthon vagyok!
2012. máj. 27. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:

azzal semmiről se maradtál le hogy nem fetrengtél részegen a padlón a hányásodban és közben nem hágott meg senki sem, de azzal sem, hogy egy idióta nem használt még ki. ez a kor ösztöke, hogy a mának kell élni, elmúlik az élet, de boldogabb attól nem leszel hogy volt 6-8 pasid ha úgyis kihasznál és otthagy mind.


az már inkább gond, hogy senki se foglalkozik veled. de ne élj abban a reményben, hogy könnyen találsz magadnak olyan fiút, aki értékelni is fog, a rossz családi körülmény miatt ne rohanj "kapcsolatba".


és ez egyáltalán nem apró probléma, mert a boldogtalanság, magány miatt depressziós is lehet az ember


hogyan válhatsz nagykorúvá? sehogyan. felejtsd el. valaki vagy boldog, vagy nem, megpróbálhatsz tenni azért, hogy önálló legyél, vagy erős, de a nagykorúság önmagában semmi, csak azért mert a legtöbb felnőtt nem mutat meg mindent magából, nem jelenti hogy ők tökéletesek vagy elégedettek az életükkel.


ez egy fajta kapuzárási pánik, mert nincs önbizalmad, de ha jobban megismersz másokat, helyzeteket, akkor rájössz majd, hogy nem minden az, aminek látszik, és hogy a megélésbe való menekvés nem egyenlő a boldogsággal.


szerintem.


a szüleidtől ne is várj segítséget, inkább próbálj meg ismerkedni, barátokat szerezni

2012. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
vannak barátaim,sőt,az iskolában vidám,népszerű lány vagyok,csak hát ez itthon nem mondható el..
2012. máj. 28. 11:23
 8/9 anonim válasza:
Egész kamaszkoromban kicsi volt az önbizalmam, nem jártam bulizni, nem pasiztam, nem mentem sehová barátokkal. Kommunikációs főiskolára jártam, ami megtanított arra, hogy leküzdjem a gátlásaimat, ügyfélszolgálatra kerültem és bár csak 19 évesen lettem nő, de a mai napig - 6 éve azzal a férfival élek, akivel először voltam. Nem maradtam le semmiről, és szerintem te sem. Hidd el, hogy megtalálod azt a párt, aki számára a legjobb vagy és akkor nem fogod azt érezni, hogy kevés vagy. Ha szükséged van rá, privben is segítek. Amiről írsz, azt én nemrég éltem át, még csak 25 vagyok.
2012. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az utolsóval abszolút egyetértek, sok sajnos az kell mondanom buta gyerek hiszi azt hogy attól lesz felnőtt meg attól él hogy drogozni kezd és szexelni, de ez nem igaz.

sőt, akkor is lehet tartalmas életet élni, ha nem rángatózol fényekre meg zajokra, nem fetrengsz öntudatlanul a padlón és nem a hatodik pasi rakja beléd a diszkóban vagy a bokorban.


NE FÉLJ ÖNMAGAD LENNI! ne akarj megfelelni a közhelyeknek miszerint a mának kell élni és aki nem felelőtlen az nem is él. csak azért mert fiatalon nem szúrtad el az életed, nem leszel zombi, sőt, neked még van lehetőséged valódi életre! gondolj bele, mire jók azok a lányok, akiken már jópáran átmentek, szétitta/drogozta az agyát, semmilyen intellektuális programra nem vevő csak bulizni tud. ilyenből kismillió van, de érzékeny, intelligens lányt NAGYON nehéz találni manapság. sok rendes srác van, akik hasonló vagy még "annál is hasonlóbb" helyzetben vannak, mint te. csak itt minden 5. kérdésben ráakadhatsz egy olyan fiúra, aki 20 feletti és még mindig szűz, mert ő is visszahúzódó. csak az a különbség, ha 2 ilyen ember egymásra talál, nagyobb eséllyel maradnak együtt, mint azok, akiknek gyerekkoruk óta fogyasztási eszköz a pasi.


ha ezt nem vagy képes elfogadni, akkor te is csak ugyanolyan buta liba vagy, mint a többség, csupán gyávább. nem is értem hogy miért érdem a nőknek ha rib.cot csinálnak magukból. ti ezt tényleg elhiszitek, hogy ettől lesztek igazi nők? 6 kiló smink, műmell, rövid szoknya, rángatózni a diszkóban aztán félrehívni és a bokorban... és ha enm is ilyen szélsőséges a helyzet, akkor sem vonzó az ilyen. az ilyenekeből elege van za értelmes férfiaknak. művelődj, legyen érdeklődési köröd meg eszed, és ha átlagosan is nézel ki, az értelmes férfi bolondulni fog érted. ilyen egyszerű, csak sajnos a lányok többsége ahhoz is túl buta, hogy rájöjjön, hogy amíg k.vának öltözik be, addig nem is az eszéért fogják szeretni...


szóval mégegyszer: NE akarj "élni". inkább keress 1-2 megbízható barátot akivel együtt tudtok mozizni, vagy olvass könyveket, nézz ismeretterjesztő filmeket, fedezz fel új hobbikat, sportolj, és próbálj meg új embereket megismerni. ha érdekes ember leszel idővel úgyis rád akad egy hasonló srác


kcisit hosszúra sikerült, de tényleg elszomorító látni, hogy még a visszahúzódóbb lányok is inkább átlagosak akarnak lenni minthogy legyen tartásuk. tudom nehéz megállni egyedül ebben a világban, és talán a fiúknak könnyebb érzelmileg, de gondolj bele, milyen lehet ha valaki 25évesen is ugyanitt tart, csak azzal a különbséggel hogy senki se kezdeményez nála, mert "az a fiúk dolga".


ezért nem értem a problémád, és nem is tudom elhinni, talán nem tökéletesek, de annyi hozzád hasonló srác létezik, ellenben ilyen lány, mint te, szinte az égvilágon nincs. szomorú.

2012. máj. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!