Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már jósnőnél? Bejött...

Voltatok már jósnőnél? Bejött amit jósolt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 21:21
1 2
 11/15 anonim válasza:
66%
Nem jött be semmi, hála az égnek! :)
2009. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
91%
Nekem is bejött nagy részben, az igazán megdöbbentő viszont az volt, amit a múltamról tudott, mert azt nem tudhatta mástól és én sem árultam el neki. Ezek után hittem neki.
2009. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
8%
Ne menny el! A jóslás nem más mint a Kereszténység megcsúfítása. 1000 éves keresztény múltú a hazánk és elég szomorú hogy az emberek jósnőhöz folyamodnak hogy a jövőt tudják. Tv-ben is van ilyen műsor és én kifejezetten ellenzem. Ismerősöm mellesleg volt és nem jött be:)
2009. júl. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kamu az egész adsz neki egy csomó adatot magadról és abból ki számolja a dolgokat a lényeg hogy kamu az egész!
2009. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
én foglalkozom Tarot kárty vetéssel(nem jóslás hnaem kártya vetés) sokan félreértik ezt a dolgot akártya nem 1től 1ig a jövőt mutatja hanem tanácsot ad és felhivja fogyelmet h mire érdemes figyelni..azért enm lehet 100h jövőt mondja meg mert nem csak sorsunk van hanem szabad akaratunk...!én amugy meg avgyok elégedve az én kis kártyámmal!
2009. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!