Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valtoztatni? Benne vagyok! De...

Valtoztatni? Benne vagyok! De mit?

Figyelt kérdés

19 eves fiatal leanyzo vagyok, masok elmondasai alapjan eleg kreativ, de utobbi par honapban megfogyatkozott az evekig tarto lenduletem.. Sok dolog tortent, csaladi trauma bla bla bla de mostmar szeretnek kitorni ebbol az ordogi korbol. Nyari munkat meg mindig kitartoan keresek, nem sok sikerrel, szuleim nem akarjak finanszirozni a kis kiruccanasaimat amiben egy az egyben egyet ertek (ezert probalok munkat talalni), foleg hogy mar kulfoldon is eltem egy evet cserediakkent nelkuluk.. Nem vagyok a felos fajta, szeretek uj dolgokat kiprobalni, normalis kereteken belul "orult dolgokat" csinalni..

Viszont szeretnek kerni otleteket hogy hogyan lehetnek az az elettel teli, energetikus, vad csajszi aki voltam, nem tetszik ez a befasultsag!

elore is koszonom!



2012. jún. 3. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Miben vagy jó? Azt csináld, és észre sem veszed, nem lesz egy szabad perced sem "fásulkodni". :DD

Találkozz izgalmas emberekkel. (az elején mindenki izgalmas. :P) (nem pasizásról beszélek)

Az emberekben sok olyan dolog van, amit "lecsapolhatsz" és tanulhatsz az Ő hibáikból.

Keress egy "lendület társat", aki húz előre! :)

(jelentkezem erre a posztra! :) )

És talán legutoljára: Ne csinálj olyat, amit nem szeretnél! :)

2012. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aranyos volt a lelkesito beszeded, de valamiert megse volt segitseg, igazabol nem altalanositasra gondoltam, hanem konkret otletekre:P


azert koszi:)

2012. jún. 4. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek nem általános dolgok! :O

Különben meg most elárultad magad! :)

Nem is akarsz változtatni, csak külső "boldogságot" szeretnél innen szerezni, a kedves, és lelkesítő irományokkal. (Szerintem)

Szólj, ha tévedek! :O

2012. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom, vegyél több lila ruhát, vagy menj el balettozni, akkor konkrétabbnak éreznéd a dolgot? De hát honnan tudjam mi az ami örömet okoz neked, és mi az, ami lehangol? Általános ember akarsz lenni? Akkor mondom mit tegyél! :)

Dolgozz, próbálkozz boldognak lenni, aztán 60 évesen rájöhetsz, hogy az egész világ ellened van! :D aztán vagy alkoholista, vagy könyvbuzl leszel... esetleg lesz 4-5 macskád is.... Általános lehetsz, de konkrétan rád illő "vegyél lila cipőt" dolgot hogyan is tudnék mondani? :))

2012. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem onsajnaltataskent irtam ezt ki, reszben egyet ertek, reszben nem, viszont poblema gyokere megtalalva, tervek megvannak, nem a kulsosegekre torekszek. Mindenki kulonleges es masokhoz hasonloan altalanos a maga modjan.

A konkret dolgokban meg ara gondoltam hogy ki hogy dobna fel mondjuk a sajat kis nyarat.. nem azert mert pontrol pontra azt akarom megcsinalni, hanem ad egy kezdopontot. otlet, beindul a fogaskerek es mar reg nem ott tartok egy par perc mulva amit az otlet ado irt:) ennyi.

2012. jún. 4. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Korrekt érvelés. Így akkor azt mondom, ami nekem "löketet adott". :)

Ülj le egyszer egy nyári napon a meleg esőbe (nagyon nagy vihar legyen!), a Balaton partján. Nekem ez olyan löket volt, ami azóta visz. Mekkora vagyok a "természethez" viszonyítva, és hogy miként lehetek ennek a "haszonélvezője"... Ez olyan gondolkodáslavinát indított el, ami miatt ma már nem unatkozom, és boldog vagyok. :)


Remélem segít valamelyest, és nem haragudtál meg az előző pár soromra.


Sikeres utat! :)

2012. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!