Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 éves vagyok, augusztusban...

13 éves vagyok, augusztusban 14 éves leszek. Amúgy lány, És nagyon sokat eszem, de nem érzem magam elég vékonynak. Szerintetek egészséges lenne, ha mondjuk csak zöldségsalátákat ennék minden nap?

Figyelt kérdés
165 centi magas,és 55 kiló vagyok.
2012. jún. 6. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne egészséges, sőt nagyon káros lenne! 14 éves fejlődő szervezetnek szüksége van a fehérjére, és szénhidrátokra is, ami nincs a salátákban.

Táplálkozz egészségesen, kerüld a sok cukrot, zsíros ételeket, de legyen változatos az étrended.

2012. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont ideális a testsúlyod! Nem kell vékonyabbnak lenned! Ne akarj betegesen sovány lenni! A testsúlyindexed 20-as! 18.5 és 25 között az optimális és egészséges!
2012. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 GhostRider3 ***** válasza:

ne tedd ezt, ha érdekel ez egészséges táplálkozás, akkor keress meg privátban és személyreszabott tanácsot adok.

ha csak másoknak akarsz tetszeni, inkább felejtsd el

2012. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is 165 cm és 55 kg vagyok én megvagyok elégedve magammal 12 évesen
2012. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat,mindegyikőtöket felpontoztam :)
2012. jún. 7. 18:21
 6/6 PoseidonXD válasza:
Szerintem pont jo vagy ugy ahogy vagy!Fogadd el magad de ha annyira vekonyabb akarsz lenni akkor ne fogyassz edesseget sok gyumolcsot ,zoldseget egyel igyal sok vizet es sportolj rendszeresen!Ez tuti bejon nekem legalabbis bejott :D :P
2013. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!