Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érti valaki a legjobb barátom...

Érti valaki a legjobb barátom viselkedését?

Figyelt kérdés

Szerelmes volt egy lányba, aki átverte, amúgy férjnél volt már, mikor összejöttek. Egy közös ismerősünk szervezett bulit, ahová meghívták őt és engem is. A barátomnak meggyőződése volt, hogy a lány most ezzel a közös ismerőssel kavar.


Mondta nekem, hogy ő nem jön a bulira, mert nem akarja nézegetni, ahogy ők ketten flörtölnek. Győzködtem, jöjjön el, hátha csak kombinál, és semmi nincs köztük. Amúgy is állandóan otthon ül, legalább kimozdul. Felvetettem, hogy akkor menjünk el mi ketten máshová, azt sem akarta, ő nem megy sehova és kész. Én elmentem a buliba, a közös ismerős engem faggatott, hogy ugye meg van sértődve a srác, jaj, ő most mit csináljon? Mondtam neki, hogy meg kéne beszélniük a témát kettőjük között.


Utána a legjobb barátom közölte, hogy én ne akarjam őket kibékíteni, meg ne álljak az "erkölcstelen" közös ismerős mellé (?). Lehordott engem mindenféle szemétnek. Próbáltam vele beszélni, de eredménytelenül.


Aztán láttam, hogy az "erkölcstelen" közös ismerőssel viccelődik, mintha mi sem történt volna.


Nem értem ezt a viselkedést, nekem túlkombinált hisztinek tűnik, és nem látom át, ugyan milyen hibát követtem el én.

Érti valaki? Többet nem próbálok senkiket kibékíteni, ez biztos.


2012. jún. 8. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy megbeszélték vagy kétszínű kérdezd meg őket és döntés...
2012. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszer próbáltam megkérdezni, mi is van itt, de csak az volt, hogy én vagyok a szemét. Nem értem, de azóta a történet egyik szereplőjével sem beszélek. Sajnálom a barátságot.
2012. jún. 8. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vok

hagyd ott a g.be

2012. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez történt.

Azt hiszem, nem fogom soha megérteni ezt a sztorit.

2012. jún. 22. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!