Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nem féltek hogy egyedül...

Ti nem féltek hogy egyedül haltok meg?

Figyelt kérdés

nekem a családom soha nem kopog be a szobámba , ha hazajönnek és nem megyek le megsem kérdezik hogyvagyok,holvgyok..

ha öngyilkos lennék akkor kb kéne 1hét mire megtalálnak..


2012. jún. 9. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez sajnálatos :-(((

A haláltól sem félek , nem hogy egyedül meghalni !

Csak gyors legyen,

2012. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Áh, próbáld meg nem befizetni a gázszámlát! Vagy megnyerni a lottót. Különben pedig ne fantáziálgass ilyeneken, rengeteget változik az élet, ki tudja, mi lesz holnap.
2012. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy nem fél a haláltól, az vagy nem mond igazat, vagy nagyon elkeseredett, mert semmi dolga nincs már az életben. Ez nem csak az ő hibája lehet! (elsőnek.)


Ha meghaltál, akkor mit számít már? ( 1 hét, 1 óra mire megtalálnak, oly' mindegy.) Kár ezen meditálni!

2012. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én se félek a haláltól, pedig egyik se igaz rám. Persze nem is vágyom rá, mert még rengeteg dolgom van az életben.
2012. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hazudok és nem vagyok elkeseredett, ez az igazság

de azt odaírtam , hogy csak a gyors halál a nyerő,

szenvedéstől félek !


Ha meg már vége , nem mindegy nekem ? úgy sem bizonyított , mi vár ránk

Én inkább azokat sajnálom akiket hátrahagyok, mert Ők biztos szenvedni fognak egy ideig.

2012. jún. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki egyedül hal meg...senki nem fog veled lenni akkor...

Ez nem személyes...úgy értem, hogy állhatnak a halálos ágyad mellen akár egymillióan is...akkor is egyedül fogsz meghalni...

Én is félek tőle, te is félsz, és mindenki fél...Mert félünk az ismeretlentől, és ez azt hiszem így helyes...

Félj, de ne élj rettegésben!


A családodra meg csak annyit, hogy ne törődj velük!

Én se teszem, és hidd el, hogy így jobb.

Gondolom sokszor érzed magadat egyedül e miatt, de figyelj, ha ilyen van, írj Nekem nyugodtan:) Szívesen beszélgetek veled! Meghallgatlak és próbálok tanácsokat adni, persze csak ha szeretnéd:)

Mert egyedül hidd el, hogy meg lehet őrülni...

2012. jún. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És mindenki fél .........


Nem , ezt határozottan elutasítom , miért, mitől kellene félnem ???

Az ismeretlentől??

Fiatalabb koromban , volt hogy belegondoltam , hogy ha meghalok , soha, de soha , Pl: nem eszem csokit , nem nézek tv, nem beszélgetek , vagy ölelem át a szeretteimet!

De aztán rájöttem , ha ezen kattogok , csak a lelki világomnak ártok, előbb utóbb mindannyian elmegyünk , ez az élet rendje , és ki tudja , miért ne reinkarnációban kezdtem hinni.

Na nem foglalkoztat a téma , de ért valami olyan , ami megváltoztatta a halál fogalmát és hiszek abban , hogy valami úton módon újjászületünk , vagy van élet a halál után !


A többivel egyet értek ,

2012. jún. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 GhostRider3 ***** válasza:

nem félek tőle, tudom hogy így lesz


vannak akiket 3 hónap után találnak meg, mert panaszkodik a szomszéd a büdösre

2012. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jézus...egyetlen értelmes választ sem kaptál...

Én azt tanácsolom, hogy ne azt várd,hogy hozzád menjenek oda, hanem ha hazajönnek, akkor menj oda magadtól és kérdezd meg pl.,hogy milyen napjuk volt. Lehet,hogy azért nem mennek oda hozzád, mert nem akarnak zavarni.

2012. jún. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, bár ha anyámék nem volnának, szerencsére engem szeretnek az öregeim, akkor engem se keresne a kutya sem, igaz én alakítottam így az életemet, de nem hiányzik a sok idegesítő közeg az életemből. Én nem félnék egyedül megpuszutlni, kutyát nem érdekel. Lelkileg erősnek kell lenni és kész. Amugy szomorú az eseted, és igazán sajnállak.
2012. jún. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!