Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miután idősebb lettél megválto...

Miután idősebb lettél megváltoztál emberileg, termeszetileg?

Figyelt kérdés
Pl. magabiztosabb, szerényebb ilyesmi
2012. jún. 12. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Hát a régi optimizmus és lelkesedés odalett...
2012. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megszüntek az önértékelési problémáim!

Nagyobb része abból eredt, hogy másoknak nagyon meg akartam felelni. Ezért úgy éreztem nem vagyok elég jó!

Másrészt csendes természetemnél fogva, nem nagyon mertem megmondani másnak,ha nekem van igazam, inkább nem szóltam.

De ezeknek szerencsére vége.

Másnak megfelelni, úgysem lehet ahány ember annyi gondolkodás. Nem szólni? Akkor az embernek nem lesznek barátai, mert ki szeret olyannal barátkozni aki mindennel egyetért!

2012. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kis koromban optimista, közvetlen, barátkozós, segítőkész és naiv voltam.. most pont az ellentéte vagyok.. de az alaptermészetem megmaradt
2012. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!