Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normalis? Van meg ilyen...

Ez normalis? Van meg ilyen ember itt?

Figyelt kérdés
az olyanok jonnek be, akik senkinek se kellenek.. Mar h az ilyen kicsit onbizalomhianyosok akik mindig hatterbe szorulnak. Az olyanokat, akik mindenkinek tetszenek, meg huu de helyesek, azokat inkabb offolom es odamegyek dumalni a gyerekhez aki ott ul egyedul, gondolvan h nekem is milyen jol esne.. Meg az ilyen emberek mindig sokkal erdekesebbek is szerintem.. Nem is tetszenek igazan a szep izmos magas fiuk..
2012. jún. 12. 23:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Neked ez a típus jön be. Örülj neki, legalább nincs konkurencia. :)
2012. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim válasza:
beindul az anyai ösztönöd
2012. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:
ezzel én is kicsit így vagyok... sohasem tetszettek a "menő" srácok 21L
2012. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
Már hív az anyai ösztön+ empatikus vagy.
2012. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim válasza:
én ilyen srác vagyok, írtam privit! :)
2012. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
Megértelek! Mindig kerültem a hú de menő pasikat... Nekem mindig a csendes tóban lakik a béka típus jött be. 20/N.
2012. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Amúgy ezzel én is így vagyok, de lehet azért mert én is olyan magányoskodós típus vagyok. De én pasi vagyok, és ezt inkább barátkozásnál csinálom. Mert énis ugyanígy arra gondolok hogy talán az a csendes srác is tökjó fej lehet, csak nincs önbizalma, és inkább elkezdek vele dumálni. Én pl. középsuliban is hogy örültem volna párszor, ha valaki csak hozzám szól, és nem átnéz rajtam mindenki.
2012. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
Egy kicsit én is úgy érzem, az anyai ösztön lesz itt a ludas (50% -ban biztos, másik 50 meg szerintem pusztán a jószívűségednek tudható be - szerintem!).
2012. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Komolyan léteznek még ilyen lányok? Alig hiszem el :)
2012. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim válasza:

Én sem! Már csak azért sem, mert sajnos sosem sikerült összefutnom ilyen jószívű, megértő lánnyal! Ha gondolod, ismerkedhetünk!

Privit csak akkor, ha tényleg nem zavar, addig nem akarlak spammel elárasztani!

28 F

2012. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!