Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normalis? Van meg ilyen...

Ez normalis? Van meg ilyen ember itt?

Figyelt kérdés
az olyanok jonnek be, akik senkinek se kellenek.. Mar h az ilyen kicsit onbizalomhianyosok akik mindig hatterbe szorulnak. Az olyanokat, akik mindenkinek tetszenek, meg huu de helyesek, azokat inkabb offolom es odamegyek dumalni a gyerekhez aki ott ul egyedul, gondolvan h nekem is milyen jol esne.. Meg az ilyen emberek mindig sokkal erdekesebbek is szerintem.. Nem is tetszenek igazan a szep izmos magas fiuk..
2012. jún. 12. 23:14
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
en tokeletesen megvagyok, de nem birom nezni, h valaki aki nem erdemli meg maganyos.. Igen, meg igazsagmaniam is van. En vagyok mindig az akinek barki barmit elmondhat, es mindig ott van ha kell, de am nem dumalsz vele soha, meg hetvegen kivul sose mentek sehova egyutt... Es en elvezem a helyzetet, hogy mindig valami titok maradok v nemtom... Persze ezert kb mindenki azthiszi h hulyevagyok, es nem tudok mast csak partyzni es cigittekerni, de nem erdekel h mit gondolnak, nekem nem er annyit h ezen bsszam az agyam...
2012. jún. 12. 23:59
 22/48 A kérdező kommentje:
aranybol van a szivem.. Ja csak a ˝legjobb baratnom˝ egy flegma f.asznak tart.. Mert keptelen vagyok odafigyelni ra.. Mer o meg pot h ilyen tarsasagi ember aki korulveszi magat tokeletes emberekkel.. Es engem annyira nem redekel h mikor kivel hol mit.. Jo kombo vagyunk asszem... Folyton ram akarja eroltetni ezt a szerepet, h legyek en is ilyen en meg kosz nem kerek ebbol.
2012. jún. 13. 00:14
 23/48 anonim válasza:
Őszintén? Jól teszed! Mért kéne neked viszonyulnod hozzá?!
2012. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
am azt h nekem is jol esne, azt ugy ertem h ha maganyos lennek. Engem csak fol szokott bszni, h milyen zarkozottak az emberek.. En meg rohadt nyitottnak mutatom magam, kozbe lehet h en vagyok a legzarkozottabb de legalabb aztgondolhatjak magukba h bzmg vannak meg ilyen emberek a foldon.. Ugye amirol nem tudnak az nem is faj...
2012. jún. 13. 00:25
 25/48 anonim válasza:
Ez már csak így van!
2012. jún. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ilyen vagyok, ne aggódj, nem vagy egyedül. :)

Gondolkodtam már ezen, hogy miért lehet:

elsőre az jutott eszembe, amit gyakran hallani, hogy a lányok olyan pasit tartanak szimpatikusnak, aki hasonlít az apjukra - (erre majd reagálj légyszi, hogy szerinted van-e benne valami). Persze ezt úgy kell érteni, hogy azok a tulajdonságok, amik Neked fontosak egy fiúban, azok apukádban is megvannak.

Aztán eszembe jutott a Florence Nightingale effektus is...

Csak csapongnak a gondolataim. A lényeg - mint írtam -, hogy nem vagy egyedül. :)

23/L

2012. jún. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Talán az is benne lehet, hogy aki jobban preferálja az ilyen társaságot, annak valamiképp megvan az a tapasztalata, hogy nem biztos, hogy aki nem tud beilleszkedni teljesen, azzal gond van. Mert lehet mondjuk, hogy csak érzékenyebb, vagy kevésbé felszínes, mint az átlag.

26. voltam.

2012. jún. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
23/l az apas az biztosnem :D apam 2m magas 90kg es olyan mint a terminator xdxd persze csak kinezetre... :d eddig minden baratom rettegett tole pedig am kedves :D
2012. jún. 13. 06:27
 29/48 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, pont nem úgy értette a 26. hozzászóló:

"Persze ezt úgy kell érteni, hogy azok a tulajdonságok, amik Neked fontosak egy fiúban, azok apukádban is megvannak."

Tehát a belső tulajdonságaid hasonlítanak apádéra, ahogy te is mondod a végén, hogy kinézetre egy terminátor, közben meg kedves!!!

2012. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

sok privátot kaptál? :D

(gyakorikérdéseken feltenni egy olyan kérdést, hogy normális dolog-e önbizalom hiányos fiúkat kedvelni, olyan, mintha a kecskéktől megkérdeznéd, ki kér káposztát? :D)


Én inkább a barátnői versengésnek tudnám be ezt. (ha igazat beszélsz)

Mivel a barátnőd "jól érzi magát" a tökéletes társaságban, te viszont bizonyítani akarsz, hogy a "tökéletlenek" is izgalmasak. Nem akarsz "másolni" egy személyiséget, amit a barátnőd kialakított, tehát a szerencsétlenebbekhez vonzódsz. Ez nem lenéző mondat akart lenni, csak nem tudom hogy megfogalmazni. :\


Az meg a másik lehetőség, hogy már TUDOD, hogy ami szép, az nem lehet izgalmas. :) Ezzel nem vagy egyedül. :D a szép lányok annnnnnnnyira unalmasak, hogy belehalok. :D


Izgalmasabb egy olyan lány, akinek van belső értékrendje is, mint csak az, aki "szép"...


Érdekes ember kell az életedbe? Írj privit, ha nem untál még rá a válaszolgatásra. :D

2012. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!