Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az tényleg gonosz ember aki...

Az tényleg gonosz ember aki nem tapsikol vagy nem örül amikor az utcán boldog párokat lát miközben neki nem jön össza a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 13:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam tapsikoló embereket az utcán.
2012. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Az nem gonosz,hanem szerencsétlen.Én is elég szerencsétlen vagyok az élet minden területén,nyugi.
2012. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Miért kéne tapsikolni? Vagy miért kéne örülni nekik? Semmi közöm nincs hozzájuk, nem érdekel, hogy van e párjuk vagy sem.
2012. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek. :DDD Nem gonosz ember, mert tényleg nem értem, miért kéne vad idegeneknek "tapsikolni"? Semmi de semmi közöd hozzájuk, kit érdekel mit csinálnak?
2012. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:

ha normálisan viselkednek ezek a párok (szolidan fogják egymás kezét, sétálgatnak) nem zavar, nem kelt bennem se rossz kedvet, se undort.

viszont amikor egymás torkában vannak nyakig és olyan szinten markolják a másik ülepét stb.-jét hogy az már megbotránkoztató, akkor naná hogy nem fogok bájosan mosolyogni.

de nem azért mert irigylem a "boldogságukat" és bánt hogy nekem nincs partnerem, hanem azért mert ami 2 embernek együtt intim, bensőséges és jó érzés, az kívűlről nagyon gusztustalan.

egyébként nem fáj mások boldogsága, nem zuhanok tőle depresszióba. előttem még az élet

21/L

2012. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nemrég mondta valai, hogy milyen élettelen vagyok és próbáljak meg örülni mások boldogságának.
2012. jún. 13. 14:03
 7/26 anonim ***** válasza:
Sok párkapcsolat csak kívülről tűnik mesésnek.Amiket itt olvasok,sokan inkább menekülnének belőle...
2012. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az hogy próbálj örülni mások boldogságának, teljesen mást jelent, mint amit itt leírtál.
2012. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Amúgy én mindig megmosolygom őket, mármint jóindulatúan. Szeretek boldog párokat látni. Én is voltam valaha boldog párkapcsolatban, és rám is vigyorogtak már, ami jól esett! mellesleg az egyedüllétet is lehet szeretni, felfogás kérdése az egész! Én most szeretek nyugiban, egyedül lenni! Viszont az tényleg részben gonoszság és irigység, ha nem tudsz más boldogságának örülni.
2012. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De, hogy örüljek ha nekem nem volt és valószínűleg nem is lesz?
2012. jún. 13. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!