Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te mit tennél, ha Veled...

Te mit tennél, ha Veled történne ez?

Figyelt kérdés

Mész egy átlagos reggelen a munkába, nem történt semmi szokatlan az elmúlt pár hónapban, így nem is kell számítanod semmi váratlanra.


Egyik nap feltűnik, hogy egy gyanús alak mintha követne Téged. Nem először látod a közeledben, szinte mindig felbukkan, bármerre mész. Arra jár kel, amerre Te, de a környező boltokba bemegy; követ, de mégis csinál valami mást, hogy elterelje a gyanút. Tudod, hogy Téged követ, de semmid sincs ellene.


Odamész hozzá, köszönsz neki és közlöd vele, hogy mintha már láttad volna valahol, és megkérded, ki ő. Hidegvérrel letagadja, azt mondja, biztos képzelődsz és csinálja tovább, amit eddig. Ha elköltözöl, ott is felbukkan, és akárhányszor odamész hozzá, mindig úgy tesz, mintha most látna először, enyhe vigyorral az arcán tagadja. Tudja, hogy tudod, a tehetetlenséged pedig vágyat kelt benne, hogy megállás nélkül folytassa.


Mit tennél? Rendőrség? Per? Ugyan, az ilyenek ellen tehetetlenek és amúgy sem foglalkoznak az ilyen szinten tyúkperekkel.


2012. jún. 17. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Persze, elköltözöl, és ott is követ. Ilyen ember nincs! Inkább elmeorvoshoz mennék.
2012. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Üldözési mániában szenvedsz, Go pszichiáterhez.
2012. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem árt nekem, azt csinál, amit akar. Legalább ha folyton utánam jön, legalább eltanul tőlem valami értelmeset.
2012. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rádküldtek egy magánnyomozót, csak bénán csinálja, te meg kiszúrtad. Bár ha többször is így leszólítottad, nem valószínű. Én már úgy besz*rtam volna, hogy rég jelentettem volna a rendőrségen, akkor is ha nem várok tőlük sokat. Egy kib*szott őrült lehet... vannak jókötésű, kigyúrt haverjaid? Velük, vagy mással próbáltál már erőt demonstrálni? Hátha megijed
2012. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az első két hülye asszem nem értette meg a kérdést... nem belektni kell, hanem válaszolni.


Egyébként én nem foglalkoznék vele, ameddig nem tesz ellenem semmit, és ha már hosszú ideje megy a dolog akkor valszeg nem is akar.

2012. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És mind az 5 válasz egyetlenegy embertől... nem lepődnék meg.


Nem kötözködni kéne, hanem válaszolni.


Szóval azért szenvedek üldözési mániában, mert feltettem egy kérdést, értem, örülök, hogy ilyen bölcs és gondolkodó emberek vannak itt, mint az első kettő.


Amúgy nincs és sosem volt olyan ismerősöm, akitől bárki be is f*sna, bár volt egy dagadt magas falusi haverom az elég kemény tudott lenni, mint azok az igaz ka'mény fálusi emberök (ld.: Rózsa Sándor). Dagadt és magas, hátha az valamit tett volna de kétlem.


Még 2 vadállatmódra kigyúrt kopasz bakancsos úriemberrel SEM lehetne tenni az ilyenek ellen semmit. Ezek nem félnek semmitől. Max. elmenne ha látná őket vagy távolabbról követne.

2012. júl. 2. 22:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Bár az a gyerek szemüveges semmirekellő f*szcibáló fütykös volt, szóval az már nem játszott volna... nem hinném, hogy bárki is őt hívta volna bárhova ilyen esethez.
2012. júl. 2. 22:28
 8/12 A kérdező kommentje:
(csabika áruld el, első Évike [ez biztos], második te, harmadik Szaki, negyedik ötödik nemtom ki? :D ) mármint a személyiségeid, mert te disszociatív zavarban szenvedsz most mondták h ugyanarról az ip-ről jöttek a válaszok
2012. júl. 2. 22:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez BUTA megoldás! Mármint az, hogy "ameddig nem árt nekem, azt csinál, amit akar". Mert akkor már lehet, hogy KÉSŐ lesz!
2012. júl. 2. 22:40
 10/12 A kérdező kommentje:
Tisztelem a bátor embereket, de az idiótákat nem!
2012. júl. 2. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!