Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te mit tennél, ha Veled...

Te mit tennél, ha Veled történne ez?

Figyelt kérdés

Mész egy átlagos reggelen a munkába, nem történt semmi szokatlan az elmúlt pár hónapban, így nem is kell számítanod semmi váratlanra.


Egyik nap feltűnik, hogy egy gyanús alak mintha követne Téged. Nem először látod a közeledben, szinte mindig felbukkan, bármerre mész. Arra jár kel, amerre Te, de a környező boltokba bemegy; követ, de mégis csinál valami mást, hogy elterelje a gyanút. Tudod, hogy Téged követ, de semmid sincs ellene.


Odamész hozzá, köszönsz neki és közlöd vele, hogy mintha már láttad volna valahol, és megkérded, ki ő. Hidegvérrel letagadja, azt mondja, biztos képzelődsz és csinálja tovább, amit eddig. Ha elköltözöl, ott is felbukkan, és akárhányszor odamész hozzá, mindig úgy tesz, mintha most látna először, enyhe vigyorral az arcán tagadja. Tudja, hogy tudod, a tehetetlenséged pedig vágyat kelt benne, hogy megállás nélkül folytassa.


Mit tennél? Rendőrség? Per? Ugyan, az ilyenek ellen tehetetlenek és amúgy sem foglalkoznak az ilyen szinten tyúkperekkel.


2012. jún. 17. 15:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most tényleg úgy gondolod, hogy követett valaki, vagy a kérdés inkább csak elméleti, filozófiai jellegű? Bocs, nem teljesen értem. :)
2012. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem, velem nem történt ilyen, senki sem követett.


Bár egyszer a bátyám ott volt egy napon, más kocsijában ahol nem kellett volna, de az más téma. És figyeli a lépéseimet. Lehet nem 24/7, de az életemet végig akarja kísérni, úgy, hogy tudja mit teszek. Hiába mondtok bármit, megdönthetetlen EZ a tény, mert EZT láttam és még intettem is neki, meglátott meg is ijedt, na mind1, erről nincs kedvem beszélni fárasztó vagy nagyon.

2012. júl. 3. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!