Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám kiölni az érző,...

Hogyan tudnám kiölni az érző, emocionális, szánalmas részemet és másrészt hogyan tudnám elérni, hogy ne vágyjak többet a szexre, illetve, hogy ne izgathassanak fel szexuálisan, ne keltsenek bennem vonzalmat a naponta általam látott lányok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy működik, mint egy számítógépes program, vagy robot, hogy kiiktassuk egyik részét. Hidd el akk már szinte mindenki kitörölne magából sok mindent.
2012. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Léteznek ilyen műtétek. Ha jól emlékszem, a homloklebeny egy részét kell eltávolítani, de ebben nem vagyok biztos. Mindenesetre visszaeső szexuális bűnözőkön alkalmaztak már ilyet, kísérleti jelleggel.

Nézz utána. De elég nehéz lesz rávenni egy orvost, hogy megcsinálja... Bár jó pénzért biztos találsz ilyet.

2012. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű,sokkos állapotba kellene kerülnöd amit az agyad összeköthet a szexualitással és a női nemmel,csak sajnos a nők nem vevők az ilyen segítségre,ha én nő lennék szívesen elbánnák veled lelkileg,de sajnos férfi vagyok.Buktad! :/
2012. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ki lehet ölni ezt magadból, de sok évig tart, és mérhetetlen károkat okozol magadon, amiket később már nem lehet visszacsinálni. Magyarul tönkreteszed vele az egész életedet. Nekem is csak egy darabig sikerült ezt "elvinni", nem tudtam teljesen végigcsinálni. Előbb öngyilkos lennél, minthogy a végére érj.
2012. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nézd a parlamenti közvetítést!
2012. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez a bejegyzés hasonló érzelmeket tükröz: [link]
2012. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nyílván én sem szórakozásból akarom ezt elérni. Egy ideig meditációval sikerült visszafognom magam, de csak egy évig körülbelül, azutána még erősebben jöttek elő a vágyak sajnos és őrült párkeresésbe kezdtem, ami miatt már a meditációra immunis lettem és nem tudok úgy meditálni sem mint régen, olyan mélyen és jól. Szerintem a szex és a szép lányok csak az őrületbe kergetik és szenvedésbe a ronda fiúkat. Én úgyis esélytelen vagyok náluk, akkor minek szenvedjek?
2012. jún. 23. 21:54
 8/20 anonim ***** válasza:
Most komolyan lobotómiát javasolt neki valaki? :D :D LOL! :D :D bár akkor tényleg nem lenne gondod semmivel a továbbiakban :D :D
2012. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyébként ha jól tudom, akkor ha a heréidet eltávolítanák, akkor megszűnne a szexuális vágy... :D De a helyedben nem tenném :DD
2012. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

ma 22:11


Na és a lelki részt is ki lehetne ölni valahogy, értem ezalatt, hogy ne vágyjak csókokra, ölelésekre, egy lányra, aki szeret és akit viszont szerethetek? Ennek kiölésére mi a megoldás?

2012. jún. 23. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!