Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek az Ikrek...

Mi a véleményetek az Ikrek jegyű emberekről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Többet is ismerek, semmi hasonlóság nincs köztük.
2009. júl. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is az vagyok de nem vettem eszre semmi kulonosebbet.
2009. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a nővérem és az apám is az.

Azt vettem észre, hogy nagyon beszédesek néha túlzásba is viszik. Elég rendetlenek...:)

Nagyon szeretik a pörgést és kielégíthetelen tudásvággyal rendelkeznek.

Sokszor veszem észre azt, hogy elkezdenek valami iránt érdeklődni és aztán pár nap múlva meg már más a szenvedélyük. Hát most ez jutott róluk eszembe...:)

2009. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt találtam a neten:

Jellemző tulajdonságai: Kíváncsiság, intellektualitás, kreativitás, nyughatatlanság, szeszélyesség, fekete-fehér gondolkodás.


Az Ikrek uralkodó bolygója a Merkúr, jelképe az ikerpár. Az Ikrek levegőjegy, analitikus és változó. Az Ikrek jegyében születettek legfontosabb tulajdonságai közé tartozik az intelligencia, a jó kommunikációs készség és a nonkonformizmus. A Merkúr hatására rendkívül nagy tudásszomj él bennük, amit pedig megtanultak azonnal tovább akarják adni. Élénk képzelőerejük, éles eszük réven képesek gyorsan témát váltani, és eredetiségükkel, bájukkal és észbeli frissességükkel fenntartani a közönség érdeklődését. Hangulatuk változékony és megjósolhatatlan. Ez a személyiség kettősségéből adódik. Mindenben a változatosságot, az újat keresik. Amennyiben a dolgok nem az elvárásaiknak megfelelően alakulnak, hajlamosak a depresszióra. Szerencsére ez az állapot nem tart sokáig, mivel energiájuk, gyors gondolkozásuk mindig új és új irányokba hajtja őket. A boldog Ikrek legalább öt, hat dolog iránt érdeklődnek egyszerre. Nyughatatlanságuk miatt több állásuk, hobbijuk, karrier céljuk, szerelmük lehet. Jellemük negatív oldala az, hogy lenézik a status quo-t, Mottó:juk a szabályok megszegése. Ezek a tulajdonságok legjobb szándékaik ellen fordulhatnak. Az Ikrek hibája a felületesség is. Olyan sok dologgal foglalkoznak egyszerre, hogy csak a felszínen maradnak, ezzel a befejezetlenség érzését keltik. Improvizáló képességük lehetővé teszi, hogy a negatív tendenciákat pozitívvá alakítsák.

remélem hogy segitett!!

2009. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nem keveset. :D És igaz is!!

Köszííí! <3

2009. júl. 8. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
NINCS MIT!!!!
2009. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Életem párja ikrek:) Anyukám is az. Elképesztően magas érzelmi intelligenciával rendelkeznek, hatalmas tudásvágy van bennük, remek a humoruk, ám mindig belevágnának azonnal mindenbe, ez kicsit zavaró lehet. Folyamatosan ébren kell tartani az elméjét, unalmas kapcsolatokból menekülnek, de azonnal!!!
2010. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!