Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Már lassan...

Mit csináljak? Már lassan mindenkit magam ellen fordítottam.

Figyelt kérdés

Már egy ideje,hogy megismertem egy fiút interneten,rengeteget beszéltünk,kameráztunk is meg minden,és bár rövid idő alatt de beleszerettem. Azóta teljesen más lettem,főleg amióta ezt elmondtam neki. Eleinte csodálkozott,aztán később kiderült hogy ő is szeret,de mivel távol élünk egymástól nem szeretne kapcsolatot.De sok olyasmit irt amik hatással vannak rám. Legutóbb azzal jött,hogy jövök neki egy csókkal (kértem tőle valamit és cserébe.) ha találkozunk.

A lényeg az,hogy amióta tudom,hogy nem szeretne a távolság miatt kapcsolatot eléggé megváltoztam. Magamba zárkóztam,és semmi sem érdekel. Képes vagyok egész nap ülni és zenét hallgatni,ahelyett hogy inkább strandolnék és koncertekre járnék a barátaimmal. De már lassan őket is magam ellen fordítottam,mert valahogy a rossz kedvem miatt bunkó lettem,nagy hangulatváltozásaim is vannak. A családom is észrevette ezt,sok is a veszekedés..Már lassan egyetlen egy barátnőm van csak,aki elfogadja ezeket a hangulatváltozásokat és a néhai bunkóságaimat,de szerintem már neki is teher vagyok,de ő az egyetlen aki tud erről az egész dologról. Nem akartam egy fiú miatt ilyen lenni,de azt is érzem hogy lassan beleőrülök,mert annyira hiányzik..:((


2012. jún. 28. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Viselkedj normálisan, az sokat segít :).

Barátokat kicsit nehéz találni, ha elqrod a butaságoddal.

2012. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az embernek pasija lehet egy millió is :D , de igaz barátot találni nagyon nehéz! Ne tedd tönkre a barátságotokat egy srác miatt!
2012. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

teljesen belezúgtál, és haragszol mert nem akar távkapcsolatot, pedig igazából odabújnál hozzá

emiatt vagy feszült


lépnk kell vmit

a) találkozol a sráccal

B) elfeljted


egyébként egy jó szex segít ha éppen kéznél van kulturált vki

(ritka az olyan hím ma, aki nem ugrik ha csettintesz neki)

2012. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom még tinik vagytok, ebben a korban tényleg nincs jövője a távkapcsolatoknak (bár nem tudom, milyen messze laktok), szóval talán igaza van a fiúnak.

Viszont te tényleg beleszerettél, ezért szerintem az lenne a legjobb, ha nem is beszélgetnétek. Mert ha kameráztok, csókot ígér, attól csak jobban fogsz szenvedni. Ha viszont megszakítod vele a kapcsolatot, vagy legalább kevesebbet beszéltek és csak barátilag, akkor könnyebb túllépni rajta. Menj el a barátnőiddel, strandra, fesztiválra... Ismerkedj új emberekkel! Most könnyebb bezárkózni, de hidd el, ha elmész velük, jól fogod magad érezni.

Szomorú példa, de az egyik barátnőnk anyukája meghalt, mikor a lány 17 éves volt. Az apukája beszélt velünk, hogy hívjuk el magunkkal programokra. Elvittük kosármeccsre, koncertre, és jól tudta magát érezni, még nevetni is tudott kicsit a gyász ellenére. Később mondta is nekünk, hogy könnyebbé tettük azokat a szörnyű heteket számára, mert legalább nem zárkózott be és nem őrült meg a magányos gyásztól.

Persze a te eseted nem ilyen mértékű, de alapvetően hasonlít a két szituáció, szóval ne zárkózz be, szórakozz a többiekkel! Ha ez a lány is tudott ilyen tragédia után, neked sem kell magadba roskadnod! :)


19/L

2012. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
trololorolorololorolorolorolo
2012. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó ???:D

próbálok sokat eljárni itthonrol,de valahogy mindig rá gondolok

2012. júl. 1. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!