Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindentől sírnom kell, egyfoly...

Mindentől sírnom kell, egyfolytában meghatódom, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Terhes nem lehetek, azt előre leszögezem, de 2-3 hete eléggé stresszes időszakom van. Lehet ettől?
2012. jún. 29. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
streszz, terhesség, hormonok, premenstruációs szindróma.. (bár az nem három hét) szerintem a stressz miatt túlfeszültek az idegeid és azok pattanak el.-.. rád férne egy alapos kipanaszkodás/sírás (akár itt gyk- valami chaten egy vadidegennek... én olyanoknak szoktam néha ilyet csinálni akik nem állnak közel hozzám- multkor pl anyukám egyik barátnőjével találkoztam véletlen és zuditottam rá minden jelenlegi bajom, pedig már 8 éve nem láttam :D
2012. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D:D Az jó. Én is szeretem inkább idegeneknek elmondani a dolgaimat, bár nem tudom miért. Amúgy lehet félreérthető amit írtam: Nem 2-3 hete van ez az állapot, csak leírtam, hogy szerintem mitől lehet. Ma érzem így.:) Köszi a választ!
2012. jún. 29. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
TERHES VAGY?!
2012. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tuti terhes vagy:) GRTAULÁLOK! Kismama vagy:):)
2012. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
-.-" Mondom, hogy nem lehetek. Van egy betegségem, hogy nem lehet gyerekem, de erre nem akartam kitérni! :((((
2012. jún. 30. 00:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem pihened ki magad. 1 hétig legyél egyedül, csinálj azt, amit akarsz. Hidd el, utána sokkal jobb lesz minden. Tapasztalatból mondom!
2012. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A stressz az oka mindennek..:(

Pihend ki magad, ahogy az előző válaszoló írta! Menj a természetbe, a szeretteiddel töltsd el ezt az időszakot.

2012. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mikor megvan, egyszerűen bármin képes vagyok bőgni. Múltkor épp az Animal Planet-en néztem, hogy táplálkozik egy zsiráf. Több könny folyt le az arcomon, mint amikor megnéztem a Titanicot, minden alkalmat együttvéve. Eddig 7x láttam. Na adjuk össze :D Este elmentem inni a bátyámmal, sokkal jobban lettem érzelmileg. Igyál xD
2012. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ez nem jelent feltétlenül rosszat. így adod ki magadból. kicsit érzékenyebb lettél.
2012. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!