Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Visszafogott, csendes lány...

Visszafogott, csendes lány vagyok. Hogy változhatnék meg? (L/15)

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak barátaid, mozdulj ki velük. Bulizz, vagy csavarogjatok. Közben meg csináljatok olyan dolgokat ami megnevetett titeket, vagy érdeklődj sok féle dolog iránt. És ha társaságba keveredsz, hozd fel témaként "Láttam igen azt a...." Vagy ilyesmik. Ez csak egy apróság a sok közül. Akkor próbálj suliba hozzászólni a témákhoz, ha valaki társaságodat keresi, akkor viszonozd, vagy érdeklődj iránta is, mosolyogj sokat. Nemtudom, ezen nagyon sok féleképpen lehetne segíteni, ha sminkeled magad, akkor sminkeld ki magad erősebben, amikor úgy érzed, szép vagy, így nagyobb az önbizalmad és nyíltabb leszel:)) És alkoss sok mindenről véleményt (társaságba) :) Hirtelen ennyit tudtam tanácsolni:)
2010. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Másik probléma,hogy nem tudok/merek hangosan beszélni, úgy hogy mindenki hallja. Ezt a félelmem,hogy győzhetném le? És hogy tudnék felszabadultabb,nevetgélősebb lenni?

2010. jún. 12. 12:44
 3/17 anonim ***** válasza:

ha csak azért akarsz megváltozni , hogy tetsz a fiuknak adok egy jo tanacsot a sracoknak a visszafogott kedves csajok tetszenek

ha nem ezert akkor probalj ki valami sportot vagy vegyel reszt valamilyen osszejovetelen

DE vigyazz a szektasok tamadnak

2010. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Sport által szerzett sikerekkel sok magabiztosságot nyerhetsz. Ha nincs ínyedre, akkor az iskolában remek lehetőséged nyílik szeptembertől, hogy gyarapodhass önbizalommal. Tarts kiselőadásokat sűrűn, nem baj ha izgulsz, majd idővel elmúlik. Egyik volt osztálytársam gimnáziumban majdnem elájult egy felelet közben... aztán megemberelte magát, és ő is így gyarapodott önbizalommal.

Elvégre majd érettségin sokat fog számítani a biztos kiállás.

2010. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne változz meg. =] Kellenek a visszafogott lányok, főleg, ha elnézzük a korosztályunkat. Pölö az osztálytársaim 90%-a épp most issza le magát egy büdös kocsmában...

15/L

2010. jún. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
kefélj idegenekkel
2010. jún. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
nézd. szerintem úgyis úgy fogsz viselkedni, ahogy jól érzed magad! Ezért hát nincs okod félelemre! érezd jól magad a bőrödben! tanuld meg felismerni az élet azon értékeit, amikkel most foglalkozol, és tetszenek neked! figyelj oda magadra egy kicsit! egész biztos vagyok benne, hogy nincs okod a "visszafogottságra"! ~ ezen kívül persze nagyon fontosak a társak, és az idegenekkel való kommunikáció. ismerd meg őket is nyugodtan! szeresd a világot! ezt látni fogják rajtad, és ők sem tudják miért, de keresni fogják a társaságodat... (nálam ez periódikusan következik be, általában akkor ha hosszabb ideig egyedül vagyok. egy-egy kapcsolat után egy jó darabig nem)
2010. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nekem is egy visszafogott lány tetszik, csak én meg egy visszafogott fiú vagyok:S
2010. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

Nincs menekvés így fogsz meghalni.

Nem tom vannak olyan csodák, hogy beszélgetsz nevetsz feldobsz témákat elmész bulizni stb.

2010. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Leírom, hogy én mit tapasztaltam. :)

Gyökeresen megváltozni képtelenség, bár gondolom, nem pont erre törekszel. Én úgy kezdtem az egészet, hogy elhatároztam, mindenáron fogok szerezni barátokat. Aztán kiszemeltem pár személyt az osztályból, akik szimpatikusnak tűntek, odamentem hozzájuk, és beszélgettünk. Aztán ugyanígy a többiekkel is, s szép lassan feloldódtam. Bulizni szerintem nem kötelező, kirándulásokon is kitűnően meg lehet ismerkedni, barátkozni egy csomó emberrel. :)


Szerintem ez a lényeg: menj oda és beszélgess. :)

2010. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!