Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Az egész életem...

Mit tegyek? Az egész életem kilátástalanná vált.

Figyelt kérdés
Mit tehetnék? Nincsenek barátaim. Egy sem. Okokat tudok felsorolni, hogy miért... Álltalános iskolából nem maradtak igaz barátaim velük a kapcsolat el is hidegült.:/ 9.osztalyba kerülve velem együtt 6an vagyunk lányok és senkivel nem alakult ki baratság. Igazábol nem egy az érdeklődesünk. Egyetlen biztos pontom a barátom es a család . Ezen kivul semmim sincs. Kezdek depressziossa valni. Mit tegyek?:(:(:(
2012. júl. 1. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bor
2012. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
legalább pasid van.. örülj neki .. nekem ugyan van pár jó barátom, de szerelmem nincs és hidd el, hogy az sokkal rosszabb
2012. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

> Egyetlen biztos pontom a barátom es a család .

Ez szerintem bőven elég.

2012. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előszőris felejtsd el az okokat, amiért nincsenek barátaid, mert ha továbbra is ezeken az okokon fogsz fennakadni akkor kevés esélyed van rá, hogy új barátokat szerezz. Ha nem tudsz barátkozni az osztálybeli lányokkal akkor nézz szét más téren is, nem csak az iskolában lehet kapcsolatokat teremteni.


Másodsorban pedig, becsüld meg azt, amid van- a barátod és a családod is.

2012. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Kedves 1. válaszoló: A bor feledteti de nem oldja meg problémáimat :) Igen megbecsülöm , hogy van barátom és családom és , hogy szeretnek engem. :) De mégis rossz érzés az,hogy nincs egy barátnőm legalább akivel megtudnám beszélni a problémáimat stb :S Barátom pedig egyre inkább hanyagol munkája miatt.. :S
2012. júl. 2. 13:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, de nekem még barátnőm sincs :/
2012. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A legnagyobb probléma az, hogy kezdek depresszióssá válni. És teljességgel értéktelennek érezni magam. :/ Nem tudok milyen vonalon elindulni ismerkedésben :S mert egy barátom sincs aki által ismerkedhetnék :S
2012. júl. 2. 23:55
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem nagyobb biztos pont nem is kell mint a barátod és a család. nekem CSAK a család. ha egy barátom is lenne akkor semmi gondom nem lenne. hidd el, semmi nincs veszve. a suli is csak pár évig vagy, magányos úgy sem maradsz 3 évig, utána meg tök mindegy mert akivel barátok lettetek volna megint külön váltok. gondolj erre. ha ők a biztos pontjaid, rájuk koncentrálj, és velük tölts sok időt. a barátok akkor jönnek (pont mint a szerelem) amikor nem üldözöd őket. hanem váratlanul :)
2012. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így. :) Teljesen igazad van :) Csak mégis fura, hogy ha elakarok menni valahova stb nincs kival(shoppingolni stb. pasival nem az igazi 5 perc után ideges :D )
2012. júl. 5. 11:47
 10/12 anonim ***** válasza:
ismét bor :)
2012. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!